Carrie Galerie

Carrie Underwood for Almay

31. ledna 2015 v 16:50 | Brige

V galerii si mužete prohlédnout nový photoshoot, který Carrie ještě před pokročilým těhotenstvím nafotila pro kosmetiku Almay jejíž je tváří.

Carrie Underwood - Little Toy Guns Music Video

31. ledna 2015 v 16:37 | Brige

Konečně se na Vevu objevilo video! Koukněte a zaposlouchejte se :)

Carrie Underwood: Greatest Hits Decade promoshoot

8. prosince 2014 v 8:00 | Brige
Dnes vám přináším mnohem více fotek, které nafotil Jeremy Cowart, pro nejnovější album Carrie - Decade 1 - Greatest Hits. Fotky se objevují postupně a postupně, takže nezapomeňte čekovat galerii jak jen to půjde

Carrie Underwood - CMA and Jeremy Cowart photoshoot

8. listopadu 2014 v 17:35 | Brige
Hodin jako na kostele a já tu nesáhla pomalu na nic. Má cenu se omlouvat? Jen na vysvětlenou, připravujeme se na stěhování našeho zaměstnání, datum je stanoveno na 20tého a 1.12 oficiálně spustíme provoz v nové budově. Už nás ten stres v práci ubíjí. Ale zpět k blogu. Pokusila jsem se nastavit pár článků, takže se nebojte, máte co číst:)

Do galerie jsme přidali nové photoshooty, které Carrie nafotila při příležitosti předávání cen CMA a poté další fotky týkající se nového alba Greatest Hits.

PHOTOSHOOTS > 2014 > 2014 CMA AWARDS PROMO

Carrie Underwood at The Today Show

30. září 2014 v 18:35 | Brige
Carrie se minulý týden objevila v pořadu The Today Show, kde veřejně oznámila DATUM VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA - GREATEST HITS: DECADE 1 a NOVÝ SINGL - "Something in the Water" Mimojiné prozradila, jaké je to být těhotná - prý tomu stále nemůže uvěřit. Na video se můžete podívat tady

CMA promoshoot

23. září 2014 v 21:43 | Brige
V galerii se objevila nová fotka z promoshootu pro letošní předávání cen Country Music Assocation Awards,kdy Carrie bude moderovat spolu s Bradem. Fotka je poměrně nekvalitní, ale myslím, že vše můžu vynahradit fotkami ze srazu před CMA, kde si Brad, Carrie a jejich tým pomalu ale jistě začali psát scénář. Klikněte na fotku nad textem pro vidění shootu a na náhledy dole, pro vstup do alba srazu....krucinál,kam dala to břicho?

SHOW AT LAKE TAHOE OUTDOOR ARENA - 19/07/2014

19. července 2014 v 23:28 | Brige

Carrie vystoupila na koncertě v rámci festivalu Lake Tahoe Outdoor. V galerii toho prozatím tolik nemáme, ale i tak jsou fotky božské. Carrie vypadá užasně. Pro zobrazení fotek, klikněte do galerie

Carrie Underwood on a mission trip at Haiti

5. července 2014 v 20:09 | Brige
Carrie a její manžel Mike, včetně části doprovodné skupiny se o pauze vrátilo na Haiti, kde pomáhali s obnovou vesnic, poškozené od vlny tsunami. Původně to mělo být tajné, nechtěla se tím chlubit, ale beztak se na net některé fotky dostali a tak je najdete v galerii.

Carrie Underwood at Stadium of Fire - 04/07/2014

5. července 2014 v 20:06 | Brige

Každý z Vás ví, že pro Američany je 4.července svatý svátek a to proto, že byla podepsána dohoda o nezávislosti. Každoročně pořádají velkolepé oslavy, vystoupení a ohňostroje. Na jednom z takovýhle vystoupení nemohla Carrie chybět a vystupovala na slavném Stadium of Fire. V galerii přibývají fotky,stačí kliknout jen na obrázek

CMT Awards portraits 2014

15. června 2014 v 15:18 | Brige
Carrie před pár dny vyhrála hlavní cenu CMT VIDEOKLIP ROKU a při té příležitosti nafotila i portrét. V galerii najdete po kliknutí na fotku několik HQ fotek

CMT Video Awards - 04/06/2014

14. června 2014 v 13:20 | Brige
Uběhlo deset dní a až teď jsem schopná něco pořádně přidat a to momentálně asi jenom tenhle článek. Zbytek slibuju na nevím kdy, nechci něco slibovat a pak to sem ani nedat, dneska se koná poslední rozloučení a já celý den budu na zahradě a vzpomínat s celou plejádou příbuzných.


V Nashvillské aréně (domovská aréna Mika) se předávali ve středu 4.6.14 ceny Country Music Television Video Awards 2014.

Cenu pro nejlepší ženské video pro See You Again si Carrie nakonec neodnesla, ale odnesla si mnohem důležitější cenu a to pro videoklip roku a to právě pro See You Again! Neskutečně blahopřeju, klip a písnička mají pro mě neskutečný význam. Stala se tak rekordmankou pro největší počet cen v kategorii Videoklip Roku, 3 x pro sobě a ještě pro tři videoklipy z jednoho alba! Během večera měla tu čest předat speciální cenu pro Alana Jacksona a show se uzavírala jejím vystoupením s Mirandou Lambert a jejich songem "Something Bad".

Na červeném koberci se Carrie mihla společně s Mirandou v šatech od Roberta Cavalliho, v botech z dílny Pasquale a ve špercích od Swarovskiho a Johna Hardyho. Vystupovala ve šatech od Kate Moss a botech od Baaldana. KLIKNĚTE NA FOTOGRAFII PRO VSTUP DO GALERIE kde na vás čeká v 5 albech více než 400 fotografií různých velikostí

THE 100 Most Influential People Gala

2. května 2014 v 21:35 | Brige

Olalá, po dlouhé době se objevila Carrie na veřejnosti se svým manželem, Mikem a to na večírku pro jmenované vlivné osobnosti časopisem TIME. Neuvěřitleně jim to spolu slušelo a konečně vyvrátili dohady o tom, že se odloučili a rozvádí se. V galerii najdete tři sety fotek. P.s Carrie má na sobě šaty z dílny Claire Pettibone, boty Jimmyho Choo, kabelku od Swarovski, naušnice značky Vincent Peach a prstýnek z dílny Bavna.

GALLERY LINKS

Carla Lynn pro Glamour

9. března 2014 v 10:11 | Brige
Carrie nafotila pro módní guru časopis GLAMOUR užasný photoshoot se svojí fitness trenérkou. Jedná se o článek ve kterém se ukazují triky, jak být fit do sukní. V galerii najdete užasných 17 fotografií

P.S omlouvám se, že jsem tu týden nebyla. Důvod byl jednoduchý - moc práce a moc příprav na oslavu prababičiných narozenin. Rovných 100 let jí v pátek bylo. Slavíme to od pátku do dneška. Bohužel, včera mi umřela moje milovaná potkanka, tudíž jsem na blog včera opravdu neměla náladu. Teď už budete mít články každý den, okolo třetí hodiny :)

Country Radio Seminar 2014

1. března 2014 v 21:06 | Brige
Vesměs všechno je již přesunuto a tak můžu konečně začít nahrávat fotky :) Carrie na začátku února měla možnost se zůčastnit Country Radio Seminar 2014, který se konal v Nashvillu. Pozvána byla především proto, aby si převzala cenu "Artist Humanitarian Awards" za její práci v charitách. Poté ještě vystoupila. V galerii najdete přes 100 fotek různých kvalit.

Rebecca Minkooff Runaway show, MFW - 07/02/2014

13. února 2014 v 18:26 | Brige
O něco později byla spatřena na další přehlídce v rámci módního týdne Mercedes-Benz Fashion Week, a to na přehlídce Rebeccy Minkoff. Na sobě nevím, odkud měla ale seděla s Annou Kendrick a potkala se i s AnneSophia Robb, se kterou si zahrála ve filmu "Soul Surfer". V galerii najdete přes 200 fotek.

Peter Som Runway Show, MFW, NY - 07/02/2014

13. února 2014 v 17:59 | Brige
v New Yorku probíhá Mercedes Fashion Week a Carrie byla viděna na přehlídce návrháře Petera Soma. Seděla v první řadě spolu se Olivií Palermo a na sobě měla šaty a boty z dílny Ted Baker London. Mrkněte do galerie na několik fotek.
 
 

Reklama

Rubriky