Invincible || part VII

7. února 2015 v 22:51 | Brige
|20|
Když se o několik hodin později vrátili z ranní "procházky" po městě a všech možných nejbližších kopců v okolí města, popadali kluci po gauči a bylo jim jedno, jaká je kdo váhová hmotnost, hlavně, že už se nemuseli hýbat.
"Opovažte si sundat někdo boty.." zamumlal Kevin odněkud z prostředku hromady a tiskl se na cosi měkkého pod sebou.
"hmmmmmmmmm….pozdě…" ozval se pomalu Nick, který ležel jako poslední.
"to je hnus velebnosti…" Alex se svým unaveným hlasem prsknul a jeho ruce, jak byl vespod hromady se váleli po zemi.


"ale je mi to nějak jedno, hlavně se nikdo nezvedejte…" brumlal si Howie a docela si i lebedil a poplácal svůj Alexův polštářek.
"bože to je puch, Ritchi, ty jsi si zas sundal botasky už teď?" Jay se držel za nos a mával si dlaní před obličejem, aby se vůbec dostal k oknu a mohl vyvětrat.
"Ne, já je mám ještě na sobě.." pronesl Ritch a s potěšeným úšklebkem si fotil osazenstvo gauče.
"já teda nevím, ale ta vaše kondička je pánové hodně mizerná…" zkonstatovala Lisa, když sebou flákla přes křeslo a spokojeně se usídlila.
"tohle bylo od tebe velmi ošklivé.." ozval se odkudsi Brian a Lisa si dala před pusu ruku, aby zakryla smích.
"Ahooáááááooj.." zazívala Lucka mezi dveřmi, protáhla se a spokojeně si zamlaskala. Udělala krok směrem ke gauči a zůstala strnule v pohybu, jakmile viděla hromadu.
"co se..tu dělo?" podívala se na Lisu přes křeslo a ta se smíchem zaklonila hlavu.
"Nicku ty sis sundal boty?" začmuchala Lucka a koukla na tu hromadu, jak jednu nohu identifikovala podle tetování mořského koníka.
"mlč…vůbec nevíš, co jsme prožili za peklo…." Ozval se Nick značně rozladěn a Jay se zoufalým smíchem rozevřel všechny okna dokořán.
"Jako sejít ze schodů a fláknout sebou na křeslo?" pozvedla obočí, sundala Lise nohy z opěradla a usedla na něj.
"ne..vzala jsem kluky na svojí ranní procházku…" Lisa si spokojeně uložila sepnuté dlaně na bříško a koukala po místnosti.
"jo…jsou to šílený lemry..nedoběhli jsme ani na konec ulice a už se váleli…" poznamenal Scott a zabral si hned sprchu.
"počkej, na konci ulici to byl Sean….tihle sebou flákli až v zatáčce, v domnění, že za zatáčkou je kopec dolu….však byl…jenom obráceně.." rozhodil Jay ruce a našel si svůj pytel plný kuliček a plácnul sebou do něj a zavrtěl se, aby jeho pozadí do něj správně pasovalo.
"aha..promiň, já už na vás koukala ze shora.." zachechtala se Lisa a kluci z tichého mručení přešli do velmi hlasitého, aby byli Luckou litováni.
"a to byla prosím nejkratší a nejlehčí cesta, kterou jsem je mohla vzít.." poznamenala Lisa se zvednutým ukazováčkem.
"Ale abych je pochválila… Nickovi to vesměs šlo, Howie dokázal najít skrytou restauraci, o který jsem nevěděla, Kevin nesl Briana zbytek cesty na zádech a Alex..ježíš, kde jsme nechali Alexe…" vyhrkla Lisa nakonec vyjeveně, že toho dlouho neviděla.
"tadý…" mávala jedna ruka z hromady a Lisa si oddychla.
"eh…jak si je dostala z postele, neslyšela jsem žádný mlácení, škrábání,prosení, prostě nic.." mrkala Lucka překvapeně, natož se Lisa spokojeně zvedla a s úsměvem od ucha k uchu si kráčela do kuchyně.
"buď ráda……ze mě udělala vraha….jenom doufám, že to nikde nenahlásila..nechci do vězení.." dostal ze sebe Nick a snažil se z hromady nějak dostat.
"to máš tak,když si někdo nedá pozor na pusu.." odvětil se smíchem Jay a zabral si křeslo po Lise.
"hmmmmmmmm…" ozvalo se pětinásobně a Lucka na ně s úsměvem nevěřícně koukala.
"SNÍDANĚ…" křikla Lisa z jídelny a kluci se rychlostí blesku dostali na nohy a letěli za svým snem. Lucka se rychlostí blesku skulila do křesla, aby se uchránila před davem a Sean na chodbě si do průchodu uraženě sedl, že ho každý předběhl a všechno mu snědl. Hlavně Howie.

|21|
"Tak…a teď mě omluvte…odvezu Lucku na objednanou schůzku a poté, se hezky zavřu do pokoje a nechci o vás celý den ani slyšet..tak mě vlastně tak napadloo, zahrajeme si takovou hru, jmenuje se bobřík ticha…a kdo to pěkně splní, vyhraje mmm třeba jízdu s ferrari s plnou nádrží" Lisa se zvedla od stolku a hodila svůj talíř od míchaných vajíček do dřezu.
"objednanou schůzku?" zvedla Lucka pohled od svého talíře a zírala na Lisu.
"objednanou schůzku?" zopakovali všichni z BSB a koukali na Lucku, kam zase bude chtít plachtit.
"jop, musíme mmmmmmmmmmm něco vyřídit.." Lisa semkla rty, jak moc tajné to bylo a šla se obléct.
"no co je…asi je to důležitý.." pokrčila Lucka rameny a raději si od kluků poposedla, aby mohla dojíst v klidu, zatímco oni na ní se zúženým pohledem koukali a čekali co z ní vypadne.
"No, nebojte se, vy se tu nudit nebudete…Jay vás seznámí s posilkou.." prolítla Lisa už v šatech, rychle si vzala z lednice láhev vody a zase někam zmizela. Kluci těžce spolkli svojí porci jídla nacházející se v puse a pomalu stočili pohledy na Jaye, který chvíli způsobně jedl svojí anglickou snídani, lehce to zapil džusem a pak na kluky velmi potěšeně vycenil zuby, že se mají na co těšit. Kluci zběsile do sebe nacpali snídani a utekli na zahradu.
Lucka vložila talíř do myčky nádobí, rozhlédla se po místnosti a pak tedy šla se nahoru převléknout do jednoduchých šatů.
Ritch a Jay nefalšovaně zvědavě zapískali, jak to Lucce po jejím návratu docela slušelo a Lucka se pobaveně před nimi protočila. Jay uznale zatleskal, promnul si dlaně a šel si nahnat tu bandu, která stihla vylézt na strom.
"Sluší ti to…" Ritchie musel kývat hlavou, jak si Lucku ze všech stran bystrým okem prohlížel a uznale si promnul bradu.
"Děkuju..můžeš mě vyfotit?" podala mu svůj telefon se zapnutým fotoaparátem a hned nastavila svůdný postoj a la Marilyn Monroe.
"Aam..tak …jo…" zamumlal Ritch značně rozhozený a vzal si do ruky její telefon. Pak trochu zaměřil a vycvakl ji. Nad konečnou fotkou se usmál a podal ji telefon zpátky.
"jsi sexy.." poznamenal s úsměvem.
"jojo, děkuju, povedla se, to bude mít přítel radost…" zamumlala radostně a hned datlovala zprávu.
"ooouuu, tak ty máš přítele?" pronesl sklesle a hned letěl otevřít okno.
"JAYII, JE ZADANÁÁ.." zařval směrem do zahrady naštvaně a hned na to zavřel okno a s úsměvem se vrátil k Lucce. Lucka ho nechápavě pozorovala, až zavrtěla hlavou a šla za Lisou, zatímco se za ní Ritch přiblble culil a jakmile byla z dohledu, hned zkrabatil rty a šel si radši potykat s tělocvičnou dřív, než Jay nažene ovce.


|22|
"to byl úžasný den…bože, já se cítím jako znovuzrozená…jen ty šaty ještě ke mně moc nesedí…" básnila Lucka, poté co vlezla do domu. Už se stmívalo a Lucka zářila v prosvětlené hnědé barvě vlasů s červenými proužky ve vlasech, vyčesané do drdolu, s novými a perfektně tvarovanými nehty, precizním líčením a skvěle padnoucích temně fialových šatech do půli stehen. Schůzka, kterou ji Lil domluvila, byla totiž ve skutečnosti návštěva kosmetického studia a městských lázní, kde si Lucka měla na chvíli odpočinout, načerpat nové síly a znovu se dát dohromady.
"ale nepovídej nesmysly…moc ti sluší, jen si musíš zvyknout na jejich délku" usmívala se Lisa, která si nechala trochu zkrátit konečky a hodila si do vlasů pár medových proužků.
"kluci z tebe budou paf.." přesvědčovala ji a zamkla za sebou dveře. Lucka spokojeně se protáhla až do kuchyně a zůstala stát. Jay seděl s Ritchem na kuchyňské lince a sledovali kluky kolem jednoho stolu, jak si psali výpisky z různých knih.
"bože , co provedli zase.." nadechla se Lisa zhluboka, jakmile viděla Lucku stát a nahlédla ji přes rameno.
"co..to…???" zeptala se nejistě a Lids ji uhla z cesty.
"co? Oh…tohleto…mmmm, nepoznali běžící pás..tak jsem jim slíbil k večeři pizzu, když se naučí co jsou za stroje v posilovně.." pokrčil Jay rameny a s nakloněnou hlavou pozoroval, kdo se to za Lisou schovával.
"ty už jsi se zase barvila?" zabručel Ritch ne zrovna nadšeně a Lisa si odfrkla, že to je jenom pár proužků a šla si do lednice pro něco lehkého k večeři.
"dobře víš, jak to nesnáším, když se neustále barvíš…" založil si ruce na hruď a Nick vzhlédnul od knížky zvědavě, hodil okem po Lise a pak stočil pohled na Ritche.
"náhodou..sekne jí to…" oponoval mu a Ritch naštvaně mávnul prstem, ať se věnuje učebnici a Nick se na něj ušklíbnul, ale raději se vrátil ke knize.
"teda….neznat tvůj nos…vůbec bych tě nepoznal…" vykoktal ze sebe Brian, který cítil nějakou neznámou vůni a otočil se na Lucku.
"kdyby si nekecal.." špitla Lucka culivě, že přehání a snažila se hrdě projít kolem nich na podpacích k lednici a kluci přestali čučet do knih a s otevřenou pusou koukali na Lucku. Pohledu se neubránil ani Ritch natož Jay, který se kouzelně pousmíval.
"Vypadáš naprosto skvěle..pamatuju si tě jako umaštěnýho puberťáka, než si tenkrát zdrhla za velkou louži…teď je z tebe krásná labuť.." usmíval se Jay mile a Lisa s Ritchem na něj přiblble koukali.
"copak..zase na tebe jdou taťuldovský choutky?" pozvedl Ritch obočí a Lisa se začala smát.
"Prej z puberťáka labutí…" vrtěla nad tím hlavou a Lucka pár vteřin na něj vyjukaně koukala a pak se rozesmála.
"moc mluvíš, kámo.." Ritch uštědřil Jayovi kamarádskou herdu do zad a seskočil dolů.
"no jo..já vim.." zamručel a pokusil se na Lucku omluvně usmát. Lucka nad tím s úsměvem mávla rukou, že se nic neděje
"vy jste nám nenechali nic k večeři?" zeptala se Lucka po chvíli mlsně, zatímco sbírala pokreslené papíry a se zájmem si je prohlížela.
"pizza je v pračce…" kývl hlavou Scott a Lisa s Luckou na něj překvapeně stočily pohledy.
"no co….zkoušeli jsme, jestli je fakt kulatá…" pokrčil Nick rameny, že jsou v tom nevinně.
"a není…kdyby tě to třeba zajímalo.." poznamenal Jay a vytáhl z pračky rozblebtanou hmotu se znechuceným pohledem, zatímco Lisa při pohledu na tu tekoucí břečku na zem upustila i svuj jogurt.
"nic neříkej.." poznamenal Ritch nejistě a podrbal se ve vlasech, v domnění, že tam najde nějakou lepší výmluvu.
"já ani..nevim….jestli chci vůbec vědět, co jste s tím…" nadechla se Lisa, aby zahnala vzteklinu, která se ji hnala do pusy.
"Howiemu spadla na zem a tak se ji Sean pokusil vyprat vanishem.." dořekl Nick se smíchem a Lisa dosedla ztěžka na nabízenou židli.
"a kdo říkal, že tu bude nuda.." pozvedla Lucka obočí a pro jistotu popadla mokrou utěrku a přiložila ji se skrytým smíchem Lise na hlavu.
"hele, dám ti hádanku jo? Ať se tu uleví.." Jay si k Lise přitáhl na bezpečnou vzdálenost židli a sednul si.
"no to jsem zvědavá.." pronesla skepticky a Lucka to všechno z dálky pozorovala se zvědavostí.
"ráno si s tím čistíme zuby, odpoledne na tom sedíme a večer na to uleháme.." přednesl teatrálně a Lisa se zamračila, co je to za pitomost a horlivě přemýšlela, co to je. Jay všem naznačil dlaněma, ať jsou zticha. Kluci se opřeli postupně o stůl a jiné pevně postavené možnosti a lámali si u přemýšlení prsty.
"ráno čistíme, sedíme a pak na tom ležíme? …co to je za blbost, to fakt nevím co je.." rozhodila rukama, jak už vyplácala veškeré možnosti,co ji napadlo a byla zoufalá z toho, že na to nemůže přijít.
"no přece kartáček, židle a postel.." rozesmál se Jay a vystřelil pryč ze židle do bezpečí chodby, protože ho hned postupně začala pronásledovat lítající utěrka, koště, rajče a knížky.

<< předchozí || následující >>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jacque.Biebs♥ Jacque.Biebs♥ | Web | 10. února 2015 v 19:38 | Reagovat

Ahoj, píšu jen abych ti řekla, že ti ten design udělám, pokud stále chceš :)).. až bude hotový pošlu náhled na ten email co si mi dávala :))

2 Rosetta Rosetta | Web | 4. března 2015 v 13:09 | Reagovat

Moooc gratuluju Carrie a jejímu manželovi k synovy ;-) to jeho první jméno je divný, ale zbytek je v pohodě :-) .

3 Johny Johny | Web | 21. března 2015 v 17:51 | Reagovat

Pekný lay.

4 Claire* Claire* | E-mail | Web | 17. května 2015 v 20:47 | Reagovat

Až se vrátíš napiš mi prosím na blog, mažu Affs která jsou neaktivní. Ale budu moc ráda až se vrátíš a napíšeš mi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama