Srpen 2014

Liz McClarnon set to launch new Vintage TV

30. srpna 2014 v 11:10 | Brige |  AK news
Moje drahá Liz se opět vrací na obrazovky televize a po moderování pořadu "Hotter than My Daugther" a účinkování v "Masterchef" bude poderovat spolu s Mattem Everittem pořad "Your Vintage". Princip pořadu je jednoduchý. Liz s Mattem budou chodit po ulicích města, osloví náhodného človíčka a zeptají se ho, na jakoukoliv písničku, která pro něj něco znamená.

Lil o natáčení pro Vintage TV
"Když jsem byla mladší, myslela jsem si , že jsem jediná, kdo nachází jak moc hudba může změnit svět kolem mě. Od té doby, co jsem v tomto průmyslu, vím, že je to případ spousty lidí. Na natáčení "Your Vintage" je brilatní slyšet myšlenky všech (některé hodně veselé, některé k zamyšlení) jak hudba je provází dnem co dnem. Matt a já máme spoustu legrace v ulicích Londýna posloucháním bezvadných historek."

ALS Ice Bucket Challenge:Carrie Underwood

21. srpna 2014 v 18:06 | Brige |  Carrie vystoupení 2014
I Carrie byla nominována v ASL Ice Bucket Challenge a vůbec se toho rozhodně nebála. Spolu s Mikem si na to objednali rovnou celý Bobcat ještěrku (nevím, jak to jinak nazvat, máme to doma a pro mě je to prostě bobek:D). Tento challenge lítá mezi celebritami doslova denně a je to na podporu léčby. I přes to, že absolvovali ledovou sprchu, peníze darovali.

New color: Ever After

21. srpna 2014 v 17:53 | Brige
Nicole by O.P.I zveřejněnilo na svém twitteru novou barvu laku do kolekce "by Carrie Underwood", kterou Carrie pojmenovala Ever After :)

GRAND OLE OPRY - 19/08/2014

21. srpna 2014 v 17:49 | Brige |  Carrie vystoupení 2014
Carrie se opět vrátila na slavné podia Grand Ole Opry, spolku jenž je od roku 2008 čestnou členkou a zazpívala několik písniček pro diváky. V galerii najdete dvě plné stránky fotek.

ahojda

9. srpna 2014 v 15:54 | Brige |  Site news
Pisu vam pozdrav z Tuniska takze prosim omluvte chyby preklepy a mnoho dalsiho, jelikoz mobil mi sem cpe jina slova a spatne se mazaji:-) doufam ze si uzivate slunicka tak jako my tady (boze jak ja se tesim na svoje chladne dlazdicky v obyvaku) opalujete se(poznanmka na pristi dovolebou - faktor minimalne 5000), dodrzujete pitny rezim (vodka with juice please..what? No no vodka vodka what? No we have all inclusive) a jite spoustu ovoce (hele vidis to ovoce na tom zakusku? Ne..nevadi bereme to) a uz se na vas tesim v utery

Tak aby toho nebylo málo, přijedu domu a počítač na dva kousky. Následovala přeinstalace celého systému a tím pádem, ztraceno bylo vše, co bylo dosud nastřádáno :( (asi tak jenom 80 tisíc fotek Nicka a bla bla bla..) Dávám všechno dohromady a co bude použitelné, přidám co nejdříve..Omlouvám se za neaktivitu

New NickCarter.net memberships packages

5. srpna 2014 v 9:00 | Brige |  Nick News (2014)
Nick si pro své fanoušky, kteří si zakoupí členství na webu nickcarter.net, připravil nové balíčky, které s určitým členstvím mohou získat.

Balíčky obsahují

Bookworm Babe
"Facing the Music" napsanou Nickem
Exluzivní záložku s Nickem
Exkluzivní plakát s Nickem
Exkluzivní tričko s Nickem.
Dále budete mít přístup k předprodeji lístků, možnost vidět exluzivní videa, audia a fotky, jako členové se budete moci zůčastnovat chatů, souteží a mnoho dalšího.
Cena: 55 dolarů

Short Story Sweetheart
"Facing the Music" napsanou Nickem
Exluzivní záložku s Nickem
Dále budete mít přístup k předprodeji lístků, možnost vidět exluzivní videa, audia a fotky, jako členové se budete moci zůčastnovat chatů, souteží a mnoho dalšího.
Cena: 34,99 dolarů

Something Bad get GOLD

3. srpna 2014 v 20:39 | Brige |  Carrie Novinky
Carrie a Mirandy song "Something Bad" získal certifikaci GOLD za více než 500,000 tisíc prodaných kusů! A mimojiné překročilo na youtube 10,000,000 shlédnutí! gratuluji! Takže šup a pokračujte v koukání na sexy videoklip,ať to má brzy VEVO certifikaci!