Invincible || part V

25. července 2014 v 19:57 | Brige
|16|
Jay se zíváním a protahováním se jenom v trenkách vydal do kuchyně, kde ho zarazil neskutečný nepořádek kolem lednice a po stole. S rukama nad hlavou v protahovací pozic,i si místnost nechápavě prohlížel a zůstal viset pohledem na Howiem, který neskutečně hltal lžičkou už šestý velký jogurt a kelímky házel kolem sebe.
"Někdo jedl z mýho pytlíčku.." přišel Ritchie naštvaný v černým županu a ukazoval Jayovi poloprázdný pytlík chipsů.
"tohle je co?" zeptal se po chvíli nakonec, když se Jay nedokázal odtrhnout pohledem od Howieho a Ritch se tím směrem taky podíval.
"absolutně…nemám….páru…." pronesl Jay a koukl na Scotta, který si smutně nesl rozbitou misku na musli
"někdo jedl z mé mističky…" posteskl si a Jay ho chlácholivě poplácal po zádech.
"my jsme si koupili novou úschovnu potravin?" zeptal se Scott skepticky a ukázal na Howieho. Ten se na ně jen sladce uculil a dál si hleděl svého jogurtu.
"asi jo…ale musím Lise pak říct, že je dost nepraktická…něco mi říká, že nám jídlo bude vydávat pouze tekutý a v to celkem nevábný formě.." Jay zkroutil rty a dal si ruce v bok, zatímco prošlo okolo něho něco děsně potetovanýho s mrkví v puse.
"TOHLE..JE …MOJE..MRKVIČKA..KRÁLÍKU.." chytnul ho za triko a Alex vyhekl a mrkev letěla přes půlku místnosti.


"a ty jsi jako? " Alex si na Jaye trochu povyskočil a prsil se.
"pán světa,…" vyprsil se i Jay a Alex malinko ochabl.
"no tak se tou mrkví udav…" zavrčel Alex, popadl krabici s kávou a šel se zase válet před televizi. Kluci za ním společně a fascinovaně šli.

"o můj bože co je zase tohle! " zaječel Jay více spíš vyděšeně, jakmile spatřil se na gauči válejícího se Nicka a Kevina s Brianem s nohama všemi směry , s pusama od marmelády,drobkama chipsů okolo nich a čumějící na televizi.
"Jako já vím, že nejsme zrovna nejhodnější…ale kde si proboha adoptovala tohle?" vykoktal ze sebe Ritchie nepříjemně překvapeně, když si všiml, že Lisa stála tupě v rohu, zabalená v tmavě zeleným županu s nehtem v puse. Lisa na ně letmo koukla, pokrčila rameny a pak zase tupě pozorovala obalený gauč. Pěkně si natloukla zadek, když ze zvyku ráno skočila přes gauč a byla schozena na zem.
"nezabíjet!!!…ti jsou moji…" Lucka pro jistotu to řvala už od doby zavření dveří od jejího pokoje a hnala se dolů. Prolezla kolem Ritche a spráskla ruce, jakmile se všichni z její odnože skupiny shromáždili na gauči.
"Můžete mi říct, kde jste sakra byli?" Lucka na ně naštvaně koukala a dala si výhružně ruce v bok.
"nemůžeme…" vzdychl Nick, na kterém právě seděl Howie s osmým jogurtem a Nick se ze všech stran snažil sledovat zprávy.
"protože kdybychom ti to řekli, museli bychom tě zabít…" dodal Kevin naprosto v klidu a dál nerušivě sledoval televizi.
"jinak bys zabila ty nás.." dodal Brian a snažil se z pod kluků nějak vysoukat. Pak nastalo naprosté ticho, ve kterém bylo až slyšet jak klukům z Five spadli brady na zem. Jay na ně zíral až se pohledem stočil na Lisu, že ji asi zabije a Lisa se nervózně zachichotala a raději se vypařila do koupelny.
"jeeežiš ono se to hejbe…..já myslel, že to je socha.." zaječel Alex vyděšeně,když Lisa odešla a kluci vylítli z gauče kde co.

|17|
"haloo, zlatooo, už jsem domáá" Lee zaťukal nedočkavě skleničkou o dřevěnou desku pultu, aby si vyžádal Lisinu pozornost a než se usadil, porozepnul si mikinu a hupsnul si na barovou židličku. Lisa monotónně utírala jednu skleničku a zírala do poloprázdného baru jako do blba. Po několikátém zaťukání a hlavně poté, co po ní Lee hodil svoji mikinu, se oklepala a koukla na něj s pootevřenou pusou.
"eh…ahoj…kde jsi se tu ..vzal…" došla k němu a mlčky mu přinesla načepovaný jeho oblíbený pivo.
"no ty vypadáš" ohodnotil to celkem skepticky a rychle se napil, aby mu nespadla pěna. Pak ukázal palcem přes rameno za sebe "od tý doby co jsi mi zakázala chodit oknem, tak většinou přicházím dveřma…"
"promiň, je toho na mě poslední dobou trochu moc.." zamumlala a odložila utřený půllitr. Lee na ní smutně koukal a poplácal před sebe dlaní o desku. Lil koukla na svojí kolegyni, se kterou ten večer sloužila, jestli by to na chvíli nepřevzala. Když se ji dostalo kladného přikývnutí, Lisa si vyskočila na konec pultu a zády se opřela o dřevěný sloupek před Leem.
"ani jedna jste mi už tejden nenapsaly, tak jsem se musel jít podívat, jestli ještě vůbec žijete" usmál se na ní mile a vzal ji za jednu ruku.
"haha…no…žijem…já tu jsem dneska asi po týdnu.." snažila se zasmát a s pobaveně pozvednutým obočím sledovala svojí ruku v jeho dlani.
"trable s Ritchem?" koukl na ni zvědavě
"no kdyby alespoň jenom s ním...až příště někomu budu zase chtít pomáhat, zavři mě na chvíli do mrazáku.." zasmála se, ačkoliv ji to přes únavu dalo práci a upila mu pivo.
"ouu…takže ségra nepřeháněla?" palcem ji přejížděl přes hřbet ruky a zíral na ní.
"moc ne…teď je s tou desítkou doma a já se bojím, abych měla kde ráno složit hlavu…náš dům je pro nás všechny malý a ten co jsme chtěli koupit, nakonec prodali někomu jinýmu. Takže jsem se naštvala a koupila pozemek, dělají nám stavbu na klíč. Tak, aby kluci dostali všechno, co si naprojektovali..a já abych měla velkou zahrádku a mohla se kde válet. A všech deset, místo toho, aby byli rádi, že kdesi cosi, tak doma vedou žabomyší války…jednoho dne mi vážně vybouchne hlava a Lucka skončí v blázinci. Nesměěj se…já to myslím vážně! " koukla na něj dotčeně, ale s koutkem nahoru v úsměvu jak se Lee snažil nevyprsknout smíchy.
"žabomyší války? On je toho Jay nebo ten tvůj zmetek schopnej?" snažil se nerozchechtat nahlas a napil se piva, aby mu nezteplalo.
"si piš…zrovna předevčírem Lucka vezla Howieho do nemocnice…jeden z těch mých pitomců nalil do bělící pasty majonézu a Howie, který ji dostal jako první do ruky, ji s blahem vycucnul, jak mu při čištění zachutnala. Natož teď tuším Alex s Nickem nacpali Jayovi do kubánských doutníků směs z petard. Co dokáže projímadlo v jogurtu ti asi ani přibližovat nemusím, že? A co teprve,co se stane, když někdo zlomí klíč ve dveřích od koupelny. Pominu i ten fakt, že jsme za ten týden už dvakrát malovali. Ale víš, co dokáže někoho slušně vytočit? Čistě vyprané bílé záclony..netrvalo ani pět minut a už si z nich ti pitomci dělali bunkry a házeli po sobě bláto. Nebo hned den na to, se spojili, rozebrali sousedovi auto a kuchyňský spotřebiče a stavěli si perpetum mobile. Nebo když jsem si dovolila poznamenat, že to jídlo bylo pro všechny a ne jenom pro dva,tak ten večer jsme museli lopatama z kuchyně odendávat nakynutý těsto..do teď nevim, kterýho vola mohlo napadnout dát kynout těsto do zapnutý trouby…tobě už nikdy nic neřeknu…" Uraženě si dala ruce přes prsa při pohledu na Leeho, který brečel smíchy a všelijak se kroutil, aby se nepočůral.
"Tak jo, až se uklidníš, tak se pak ozvi.." zamlaskala uraženě, když se vydržel svíjet více jak dvě minuty a seskočila dolů, aby mohla příchozímu zákazníkovi načepovat pivo.
"nee počkej, já …přestanu…." Snažil se uklidnit a zhluboka se nadechoval, i když chvílemi, si musel otřít tekoucí slzy. Lisa načepovala jeden půllitr, s úsměvem ho podala zákazníkovi a sedla si zase k Leemu a upřeně ho sledovala a kdykoliv měl náznak smíchu, ukázala na něj prstem. Lee se držel oběma rukama desky a zhluboka koncentrovaně dýchal. Nakonec zhluboka vydechl a zase otevřel oči.
"tak…a teď vážně…díky, že jsi je zachránila" pronesl Lee se vší vážností a koukl na Lisu. Ta pro změnu koukala na něj až vypukla v smích, jak se snažil tvářit vážně.
"heeeej.." koukl na ní naoko dotčeně, že to byl jeho nejlepší výraz a zabrblal něco do piva.
"Jsi blbec…" ždouchla mu lehce se smíchem do ramene a seskočila z pultu a dočepovala mu pivo. Hodila si utěrku přes rameno a podala mu pivo do ruky a zvedla k němu oči.
"jsem…a pojď, teď ti to i předvedu…" zahlásil vysmátě, chytnul ji za ruce, aby se nemohla vykroutit a za rytmů písničky Im Still In love With You od Seana Paula ji táhnul na parket, aby si alespoň na chvíli mohli užít večer.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 26. července 2014 v 19:07 | Reagovat

Ten obrázek na začátku článku nemá chybu :-P kdybys měla takový design tak by to bylo skvělý :-) ale tenhle co tu máš je úžasný ;-) .

2 Andie Andie | E-mail | Web | 29. července 2014 v 9:33 | Reagovat

Ahoj, na blogu je vyhodnocení affiliates, tak koukni na výsledky. :)
http://andiegraphic.blog.cz/1407/vyhodnoceni-kontroly-affiliates

3 Andie Andie | E-mail | Web | 29. července 2014 v 12:17 | Reagovat

Děkuju, že to tak bereš a jistě, že to nevadí :)

4 © iheartaccola ♦ shelley © iheartaccola ♦ shelley | E-mail | Web | 30. července 2014 v 10:44 | Reagovat

Máš moc krásný design hodně tedy zajímavej to menu fakt moc krásný!!
PS: Byla bych moc ráda, kdyby si se podívala na můj blog je nově založený a je o Candice Accole (prosím neber to jako reklamu, jenom jako informaci)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama