Červenec 2014

Lee Ryan

19. července 2014 v 21:40 | Brige


Biografie| Lee a jeho životDiskografie| Co Lee vydal
Family| Jeho rodinaBlue| Hlavní skupina
Tetování| Obrázky po těleLyrics| Texty
Videografie| Co Lee natočilBig Brother| Reality show
Eurovision| Pěvecká soutěžTimeline| Vývoj
Hlášky| Co vypustil z pusyPřítelkyně| jeho lásky
Fakta| Drobnosti o LeemVidea| Zkoukněte
Novinky| Co se kde šustloGalerie| Obrázková kolekce


Kerry Katona

19. července 2014 v 19:08 | Brige

Celé Jméno: Kerry Jayne Elizabeth Katona
zkráceně: Kerry Katona
místo narození: Liverpool, England
datum narození : 8. září 1980
znamení: lev
počet dětí: 4,Molly Marie (2001), Lilly-Sue ( 2003), Heidi Elizabeth ( 2007), Max Croft (2008)
ex.manžel: Brian McFadden, Mark Croft
hraje: rugby, pokër
škola: chodila na školu ve Warringtonu.(ve stejném měste vyrustal J Brown z 5ive)
oblíbený předmět: herectví

DĚTSTVÍ:
Kerry Jayne Elizabeth Katona, se narodila 6. 9 1980. Její matka, Susan Katona však trpí maniodepresivní psychozou.. Kerry o ní říká, "jednu chvíli sedíme , vtipkujeme a smějeme se a někdy zase mi říká že už chce umřít." Susan otěhotněla po malém románku se ženatým mužem, který se od nich hned distancoval. Kerry nikdy svého otce nepoznala ale zná jeho jméno a v jaké zemi žije.

Její dětství nebylo přimo veselé. Její matka měla spoustu přílelů a jeden z nich je chtěl zabít.
Kerry tak do svých 16ti let žila v hodně pěstounských rodinách. Nejvíc k srdci ji přirostli Fred a Margaret Woodalli kteří si Kerry osvojili v roce 1993, ale stále jim říkala "že miluje svoji maminku nadevše v životě a nikdy by ji nevyměnila." Pár dní po svých šestnáctých narozenin opustila Woodallovi a pořidila si svůj vlastní byteček aby byla více nezávislá. Po škole vystřídala mnoho prací například, chip shop, podomní prodavačka,jako glamour model a jako lapdancer (něco jako barová tanečnice)

ATOMIC KITTEN:
Atomic Kitten startovali jako Kerry Katona, Liz McClarnon, a Heidi Range.Ale před začátkem kariéry Heidy odešla a tehdy ji nahradila Natasha. Kerry přišla s názvem "Automatic kitten" které bylo záhy přepsáno jako "Atomic Kitten"
V sprnu 1999 , na Smash Hits Road Show se Kerry potkala s Bryanem McFaddenem , tehdejším členem skupiny Westlife. Kerry potvrdila že měli jedno rande. Po návratu Atomic Kitten z Japonska se Bryan rozešel s jeho dívkou a začal chodit s Kerry.
Bohužel prvních pár hitu Ak se nevydařilo a tak jim jejich manažer dal nuž na krk. Naštestí se to povedlo a singl "Whole Again" se stal č.1 a Kerry radostně opustila skupinu a později porodila svoji první dceru Molly McFadden

BRYAN + KERRY:
Kerry a Brian drželi svůj vztah v soukromní jak jen to šlo.. Chodili spolu pouze čtyři týdn a Bryan požádal Kerry o ruku.Svoje zasnoubení drželi rok v tajemství než se rozhodli to říct celému světu prostřednictvím časopisu "Hello Magazine

PŘIJEZD:
Srpen 31, 2001, přišla na svět první dcera, Molly Marie McFadden. Narodila se v Mount Carmel Hospital, Dublin. Přímo po jejím narození se Brian a Kerry si řekli "ano" na pohádkové svatbě konané 5. 1.2002 které se zučastili kolegové obou skupin, Westlife a Atomic Kitten
"….později novinami proběhla zpráva že Amy Barker a Bryan měli poměr na jeho rozlučkové párty.. Kerry to hodně ranilo a ješte víc že se to každý den propíralo v každách novinách. Na jeden čas se Kerry schovala do zahraničí a Bryan s ní…později když se vrátili bylo zase vše v pořádku a Kerry říkala že to jejich lasku ješte posililo…".
Jejich druhá dcera , Lilly-Sue McFadden přišla na svět 3.2 2003,v Mount Carmel Hospital, Dublin.

KRÁLOVNA JUNGLE:
Na začátku roku 2004 Kerryse učastnila reality show ITV1's, I'm A Celebrity…Get Me Out Of Here. To bylo pro Kerry obrovské sousto a neustále chtěla domu a proto pila. Jenom proto že její dcera (Lilly Sue) měla první narozky. Kerry se ale stala Královnou jungle .Musela se potýkat s mnoha podobami strachu, splnit její ukoly obsahující například box pod vodou, jezení brouků a mnoho dalšícho. Každá celebrita vyhrala více než 1 milion liber a ti je věnovali charitám.Kerry to věnovala Temple Streetské Nemocnici v Dublinu.

PO DŽUNGLI:
V Dubnu 2004 Bryan opustil svoji skupinu Westlie protže chtěl být s dětmi a Kerry.Ta zase přijala práci jako moderátorka na ITVs Loose Women a jako spisovatelka své kolonky v OK! Magazínu.
Brian však v září 04 kerry opustil a začal chodit s Deltou Goodrem. Po tomhle osudovém zlomu se kerry na čas uchýlila k drogám a chodila s hodně chlapama aby se v sobě našla..
Největší štestí měla s Davem se kterým i čekala miminko a tešila se ze zasnoubení ale po několika měsících Kerry potratila a s Davem se rozešla.

A TEĎ:
Kerry se provdala za Mark Crofta 14.2 07. ten samý ,měsíc se narodila jejich společná dcera Heidi Elizabeth Croft. Později téhož roku v září oznámila že čeká další miminko, v pořadí čtvrté a druhé se svým manželem Markem. Byla vystrašená ze samovolného potratu , časem se zjistilo že miminko nakonec bude chlapeček.Maxwell se narodil 11.4.08 Celý jeho porod byl natáčen na MTVś Crazy in .Love(který sledoval celý Kerryin nový život protože si všichni stále mysleli že je na drogách)

Nyní se Kerry se svým manželem chce rozvést protože je a sebe prakticky přivedl na mizinu.

MILOSTNÝ ŽIVOT
jméno:
Brian McFadden
člen skupiny Westlife
status: nyní rozvedení
datum svatby: 5. ledna 2002

Potkali se na jednom vystoupení a čtyři týdny poté( 28.12.1999) začli spolu chodit. Avšak se snažili svuj vztah dlouho tajit moc se jim to nepovedlo ale přesto dokázali utajit rok že jsou zasnoubeni.
Vzali se 5 ledna 2002 v Slane Castle, Irsko, za přitomnosti kolegů z Westlife a Atomic Kitten.
Po narození první dcery Molly se na veřejnost dostalo skandalní odhalení že Bryan Kerry podvedl s tanečnicí Amy Barker.Kerry to zničilo ale po čase Bryanovi odpustila, k rozvodu nedošlo a Kerry opět zářila štestím a tvrdila že je to ješte víc posílilo, to že to překonali společně.
Nedlouho poté se narodila jejich druhá dcera Lilly.
Kerry se ůčastnila soutěže " Jungle: Im Celebrity,.Get out me out there..." kde nakonec se stala kralovnou ale i přesto se ji stýskalo po dcerách a chtěla domu.
Bryan v březnu roku 2004 opustil svoji skupinu Westlife aby se prý mohl více věnovat Kerry a rodině. V září téhož roku se sbalil, opustil Kerry a začal chodit se zpěvačkou Deltou Goodrem .

jméno: Dan Corsi
status: off
Jak:
Tihle dva spolu chodili ješte dřív než se Kerry seznámila s Brianem. Paradoxně se po rozvodu s Bryanem k němu zase na čas vrátila aby se z toho vzpamatovala.

jméno: David "Dave"
status: off
Tihle dva se seznámili na jedné párty kterou Kerry navštívila po rozchodu s Danem. Začali spolu plánovat svatbu a další dítě jenže v tu dopbu přišla krize a rozešli se. Za pár měsíců byli zase spolu a plánovali. Nakonec z toho sešlo protože Dave Kerry podvedl s jinou holkou.

jméno:
Mark Croft
taxikář
status: nyní rozvedení
datum svatby: 14.2.2007, Skotsko ( a i Itálie)

Bližší info není známo ale je jisté že se vzali z povinosti protože Kerry s ním otěhotněla. Na začátku roku 2009 Kerry musela ohlásit bankrot protože ona a její hubbie utratili tolik peněz že už mebyli schopni splácet.

Jenny Frost

19. července 2014 v 19:04 | Brige

Celé Jméno: Jennifer Frost
Přezdívky: Jenben, Jen, Jenaroo
Rodné Město: Liverpool, UK
Vyrostla v: Manchester
Nyní žije v: London
Datum Narození: 22. února 1978
Znamení: Pisces
Barva Vlasů: Blond
Barva Očí: Modrá
Sourozenci: 1 sestra, Shelly

Jennyno Oblíbené:

Hudba: Status Quo / George Micheal / Natasha Hamilton / Lil McLarnon
Herec: Al Pacino
TV Show: Přátelé, Easties
Jídlo: Thajské
3kolní předmět: Biologie
Pití: Jahodový Crusha
Restaurace: Charawan
Barva: Bílá
Obchod: Harvey Nichols
Designer: Diesel
Parfem: Dolce & Gabanna
Film: Scarface
Město: Manchester
Fotbalový tým: Liverpool
Místo k žití: Jižní Afrika / Thajsko

Natasha Hamilton

19. července 2014 v 19:02 | Brige

Jméno: Natasha Hamilton
Narozena: 17. července 1982
Barva vlasů: hnědá/červená/Blond
Sourozenci: 1 sestra- Georgina
Stav: vdaná - Riad Eraji
Děti: Josh, Harry, Alfie
Škola: Broughton Hall High
Znamení: Rak
Zaliby: chození ven, tancování a čtení
První koupený singl: Virtual Insanity - Jamiroquai
První koncert: Take That
Oblíbený pií: cola, fresh OJ a čaj
Fave Food: Indian Curry
Oblíbený Resturant: Passage To India
Oblíbená barva: modrá nebo černá
Oblíbený obchod: Miss Sixty
Oblíbená vůňě: Hugo Boss
Oblíbený zpěvák: Barry White a Marvin Gaye
Oblíbený herec: Tom Hanks
Olíbený seriál: Popstars
Oblíbený film: Hříšný Tanec
Oblíbená město: Liverpool
Oblíbený fotbalový klub: Liverpool FC

Natasha Hamilton vyrostla v Kensingtonu části Liverpoolu a začala zpívat ve 12 letech ve skupině StarLight Show. Hamilton říká že byla inspirována Marvinem Gayem, Barry Whitem a Quincy Jones. Po tom co Heidi Range opustila začínající Atomic Kitten, Hamilton byla požádána aby zaujala její místo.

Hamilton randila s Franem Cosgrave, majitelem klubu a bývalým bodyguardem skupiny Westlife. Natasha v dubnu 2002 oznámila že je těhotná ale absolutně nepřemýšlela o tom že by skupinu opustila. Naopak chtěla dokončit Right Here Right Now tour které začalo na začátku roku 2002. Účinkovala ve videu "The Tide Is High" a jejím posledním vystoupením bylo Party In The Park 2002, potom definitivně odešla na mateřskou. 24. Srpna 2002 Natasha porodila syna, Joshe Cosgrave. Pár se rozešel brzy po porodu.

Hamilton byla oceněna jako Rear of the Year v roce 2003, ten samý rok vydali Atomic Kitten jejich třetí album, Ladies Night
Hamilton se rozhodla že vezme Joshe sebou na tour v roce 2003, které měly Atomic Kitten. 23 Ledna 2004 se rozhodla vzít si pauzu od Atomic Kitten aby strávila vice času se svým synem. 31 Prosince 2004 Natasha porodila dalšího syna, Harryho Hatchera, jehož otcem je tanečník Gavin Hatcher. V Červenci 2005 se Natasha s Gavinem rozešli a Natasha se vrátila k Franovi. V Únoru 2006 se podruhé rozešli.

Hamilton se vrátila do muzikální kariéry po tom co účinkovala v televizní show, Just the Two of Us, kde soutěží dvojice zpěváků. Osm párů soutěžilo před soudci a hlasujícími diváky. Hamilton byla v páru s Markem Moraghanem, známým pro jeho zpracování Doktora Owena Daviese v Holby City, a jako pár se prozpívali až na druhé místo. Zpívali klasické songy jako "Over the Rainbow" a "Do You Love Me". Toto bylo poprvé kdy Natasha nezpívala popsongy a ukázala že může stejně dobře zpívat i Rock and roll nebo Soul.

Kromě toho, Natasha připravuje svoje debutové solo album. Její první věci od doby Atomic Kitten. Album bude v Motown-stylu a spolupracuje na něm s Christopher and Anthony Griffiths, Ciaron Bell, a mnoha dalšími.
Od 29 Června se Natasha podílí na akci s Brum a ministrem Stephenem Ladymanem aby prosadili zákon který by měl zbezpečnit ulice pro děti do šesti let. Co k tomu Natashu vedlo? Když jí byly tři roky přežila když jí srazilo auto.

27 Září 2006 Natasha oznámila její zasnoubení s Riadem Erraji. Pár se vzal 27 Listopadu v Crewe Hall Hotel s oběma Natashinými kolegyněmi z Atomic Kitten Jenny Frost a Liz McClarnon. Natasha uvedla že Karry Katona nebyla pozvána na svatbu protože se od sebe příliš odcizily. V Lednu 2008 Natasha zjistila že čeká její třetí dítě ale v šestém týdnu těhotenství bohužel potratila. Ani manželství ji nevydrželo dlouho. Po porodu syna Alfieho, se pár vzájemně rozešel a v roce 2014 se Tash zamilovala do člena skupiny Five, Ritchie Nevilleho s nímž čeká holčičku.

Natasha, pod jménem "Tash", natočila song s Mischou Danielsem nazvaným 'Round and Round (Take Me Higher)

V Listopadu 2008 se Natasha zúčastnila TV show, All Star Family Fortunes se svým manželem, otcem, sestrou a strýcem. Vyhrála 10 000 liber pro charitu Marie Curie.

Novinky || Galerie

Woman In Love

19. července 2014 v 18:55 | Brige
Life is a moment in space
When the dream is gone
It's a lonelier place
I kiss the morning good-bye
But down inside you know
We never know why

The road is narrow and long
When eyes meet eyes
And the feeling is strong
I turn away from the wall
I stumble and fall
But I give you it all

With you eternally mine
In love there is
No measure of time
They planned it all at the start
That you and I
Live in each other's heart

We may be oceans away
You feel my love
I hear what you say
No truth is ever a lie
I stumble and fall
But I give you it all

I am a woman in love
And I'd do anything
To get you into my world
And hold you within
It's a right I defend
Over and over again
What do I do?

I am a woman in love
And I'm talkin' to you
You know how you feel
What a woman can do
It's a right I defend
Over and over again

I Get The Sweetest Feeling

19. července 2014 v 18:55 | Brige
The closer you get,
The better you look baby,

The better you look,
The more I want you,

When you turn on your smile,
I feel my heart go wild,
I'm like a child with a brand new toy

And I get the,
Sweetest Feeling,
Honey the sweetest (sweetest feeling),
Baby the sweetest (sweetest feeling),
Loving you,

The warmer your kiss,
The deeper you touch me, baby,

The deeper your touch,
The more you thrill me,

It's more than I can stand,
Boy, when you hold my hand,
I feel so grand,
That I could cry,

And I get the (sweetest feeling),
Honey the sweetest (sweetest feeling),
Baby the sweetest (sweetest feeling),
Loving you, yeah,

The greater your love,
The stronger you hold me, baby,
The stronger your hold,
The more I need you, yes I do,

With every passing day,
I love you more in every way,
I'm in love to stay,
And I wanna say,

That I get the (sweetest feeling),
Honey the sweetest (sweetest feeling),
Baby the sweetest (sweetest feeling),
Baby the sweetest (sweetest feeling),
(Sweetest feeling),
(Sweetest feeling),
(Sweetest feeling)

Liz a její lásky

19. července 2014 v 18:30 | Brige
chodili spolu od:
dětství
jak dlouho: skoro 6 let do roku 2001 (rozešli se pár týdnu po natočení klipu "You Are")
jak to dopadlo: byli zasnoubení, měli se stěhovat do svého nového bytu ale uvědomili si že
se nemilují a radši se v poklidu rozešli, lil chtěla zpátky svoje pubertální dětství a pořádně si užívat diskotéky a života což s Tommym nemohla,..ale doted sou nejlepší přátelé.

Lee Ryan
Lee je zpěvak skupiny Blue
chodili spolu od:
od roku 2001 do roku 2003
jak dlouho: vice jak dva roky
jak to dopadlo: Pro Leeho byla Liz první pořádná dívka s kterou začal chodit.
" Lee a já jsme byli přátelé mnoho let předtim než sme začli spolu chodit. Byli jsme v N.Y, když se 11 . září stalo to co se stalo a on mě ohromně podporoval. A oba máme rádi ty samé věci..hudba, filmy..To co si pamatuju , tak jednoho dne mě vzal ven a řekl mi " vím že jsme přátele ale mám tě rád, a myslim že by mohlo být něco víc" když tohle řekl , byla sem nervozní, ale měla sem ho taky ráda tak sme to udělali. Mluvili sme o tomhle mnohokrát předtím, ale neudělali sme nic, protože sme nechtěli zničit naše přátelství, ale rozhodli sme se tak..."
( s rozhovoru o Leem )
Potkali se v nahravací společnosti kterou měli Blue a Atomic Kitten společnou, padli si do oka, několikrat si spolu vyšli a vznikla mezi nima podle přátel "láska jako trám" . Po několika měsících ji Lee požádal o ruku ale ke svatbě nakonec nedošlo protože se rozešli. Sešli se spolu po Atomic Kitten "Right Now, Right Here " tour a zkusili to znova. Po dalších několika týdnech se zase rozešli.
Lee pro Liz napsal spoustu písniček na Blue Album "Guilty" (jako například "Hows a man supposed to chance"

" ..Je roztomilý..je sice trochu potrhlý, ale to je na něm vtipné.."
(lil na dotaz co si o něm mysli ted)

" je toho mnoho..V první řadě sem si musela změnit telefonní číslo protože sem měla neskutečně moc hovorů z řady fanoušků Blue kteří mě napadali. Byla sem naštvaná a rozrušená, a byla sem až tak naštvaná že svatba vzala za své. A noviny stále tiskly blbosti o nás, že jednoho z nás pokaždé viděli s někym jiným..a všichni planovali svatbu za nás..Byla to noční mura. Než jednoho dne sme ob planovali obrovské světové turné a vědeli sme že tohle bude stejný takhle pořád, takhle těžký..potom nastal konec.."
(Lil v rozhovoru o Leem)
"Lil, ta byla jiná..protože byla ve stejným byznysu jako já..Ona mi rozuměla a já rozuměl jí...ona veřila mě a já veříl zase jí..chtěl sem si ji vzit, ale nakonec nám snubni prstýnky shořeli..nebyla to spravná doba..."
(Lee o jeho holkách)
"ne , možná chvíli, ale skutečne zlomené srdce sem měla když sme se rozešli s Tommym.."
(Lil na dotaz jestli měla po rozchodu zlomené srdce)
"..Liz je skvělá holka, byli sme zasnoubení, ale nebyl sem do ni skutečne zamilovaný.."
(Lee)
"Mám Liz rád, ona je rozpustilá. Ale často sme se rozchazeli a scházeli.bylo to težké, protože někteří moji fanoušci ji volali a slovně napadali a ponižovali a to neni hezký"
(Lee)
"Jednou sme se s Liz hodně pohádali v nakupním centru, ale všichni na nas koukali protože kdo sme. je to težký, ale všichni vědi co to je když v tom dělaj..."
(Lee)

"Napsal sem písničku "Guardian Angel" Je pro Liz z Atomic Kitten, Je stále přísaham skvělá kamarádka"
(Lee)

Kian Egan
Kian je zpěvak skupiny Westlife
chodili spolu od: březen 2003
jak dlouho: 2 měsíce(podle Lil to byly pouze dva týdny)
jak to dopadlo: S Kianem se Lil potkala na diskotéce, začli spolu flirtovat a nakonec to prý podle Natashy skončilo drsnou líbačkou na gauči. S Kianem začla chodit na truc po rozchodu s Leem. Kian dal Lil k valentýnovi velké množství rudých ruži, ale to se Lil nelibilo , rptože to bylo na ni moc hrr... a tak ho poslala k vodě a dala přednost Leemu.

Lee Ryan
Lee je zpěvák skupiny Blue
chodili spolu od: -
jak dlouho:-
jak to dopadlo: Lil Leeho stále milovala a zase se dali "udajně" dohromady.ale moc dlouho to opět netrvalo..protože oba začli mít jiné názory rozešli se nadobro....


Fran Groosgrove
jak to dopadlo: potkali se spolu na "Celebrity Love Island" a vznikl menši románek který ale brzo vyprchal...Fran je totiž otcem Tashina Joshe:)


Lee Trudle
chodili : konec roku 2003/začátek 2004 ,
rozešli se v prosinci 2007 , dva dny před Liz vystoupením
Lee je fotbalista (má dceru, narodil se 10.10.1976, ředtím byl fitnes instruktor, vystřídal fotbalové kluby Wrexham a Swansea )
Seznamili se spolu na Celebrity Love Island a i když Lil měla menší poměr s Franem , Lee se do ní zamiloval. Druhou šanci dostal když Liz chodila čim dal častěji na jeho zápasy.Po čase začli spolu chodit a Lil veřila že našla konečně toho pravého. Lee brzy požádal Lil o ruku (měla celkem dva zasnubní, jeden s velkym kamenem a druhy zlatý) , avšak k svatbě nedošlo.Rozešli se v polovině prosince 2007
Rob Gross
Začali spolu chodit během roku 2009 Jejím vyvoleným se stal o 13 let starší podnikatel. Ten už byl spojován s mnoha ženami, například Samathou Robson, Tinou Hobley a podobně. Lil dokonce připuští že by mohla být i svatba.

Liz McClarnon životopis

19. července 2014 v 18:28 | Brige

Elizabeth Margaret "Liz" McClarnon (narozena 10. dubna 1981 v Liverpoolu, Merseysude, Anglie) je anglická zpěvačka a členka Atomic Kitten. Nyní je na solové kariéře a je také známá pro vitězství Celebrity Masterchef 2008.

Osobní život

Liz byla dvakrát zasnoubená..Pokaždé to nevyšlo.
Poprvé byla zasnoubená se svým přítelem od dětství s Tommym Hibbsem do roku 2001. Později se zasboubili se zpěvákem skupiny Blue, Leem Ryanem v roce 2003. Do listopadu 2007 žila se svým přitelem , fotbalistou Leem Trundlem. Poté prošla několika vztahy, ale nakonec zakotvila v náručí neznámého Roba Grosse.

Atomic Kitten

I přesto že Liz zpěv milovala už od děství, nikdy neuvažovala o kariéře. Chtěla studovat právo po střední škole, ale její učitelka hudby byla tak okouzlena jejím pěveckými možnostmi a tak ji vzala na vystoupení Andy McCluskeyho ,který hledal členy do dívčí skupiny
V 1997 se Liz stala členkou tehdy HoneyHead a spolupracovala na mnoho písničkách během její doby ve skupině. Ona jediná je originální členka skupiny. Po odchodu Heidi Range která byla v roce 1998 nahrazena Natashou Hamilton odešla i Lizina kamarádka Kerry Katona a byla nahrazena Jenny Frost v roce 2001

Solo kariéra

Po rozpadu Atomic Kiten se Liz upsala firmě EMI records. 13. unora 2006 vydala Liz svůj první hit , cover verzi hitu od Barbry Streisans "Woman In Love" . Písnička byla produkována Robinen Gibbem z Bee Gees a Grahamem Stackem, kteří hit pomohli sepsat a Robin Gibb také vzal Liz na svoje turné kde s touhle písničkou vystupovala. Hit se měl natáčet a produkovat na Manhattenu ale nakonec se natáčel v Liverpoolu..Bylo rozhodtnuto že druhá strana sinlglu bude písnička od Jackie Wilson's I Get the Sweetest Feeling. Dalším solovým počinem bylo učinkování v klipu " Da Ya Think I'm Sexy " se FHM Hot 100.
25.února 2005 učinkovala v The Kremlin se svymi písničkami a Whole Again a The Tide is High.

V roce 2005 učinkovala v reality show " Celebrity Love Island". Podporovala také svůj oblíbený klub "Everton FC" pro nějž byla několikrát modepkou. Je také velvyslankyní pro charitu "Youth Music".
17.3.07 měla možnost vyhrát pro Anglii titul "Eurovision" ale se svým výstupem "Happy" však nakonec skončila 4.tá.. Sonsg složila s Brianem Harveym(East 17) , Hawkins & Brown, Cyndi Almouzni.
25.6.08 vyhrála Celebrity Masterchef 2008.

Real Love

19. července 2014 v 16:05 | Brige
Some people find it hard to see
But every time you look at me
No doubt about it
You are me we've got

Real Love, Cant stop it now
Real Love, Cant hold it down

Real Love, if i needed to
I'd give it all up for
Real Love, dont ask for more
Real love, im living for
Real love aha
And if you feel love
Put your hands together like this ya

The way that i feel about you girl
I wouldnt trade it
For all the money in the world
cause i can feel it
You and me we got

When i wake up in the morning
And feel you next to me
I know im blessed from above
Cause its all so clear to see
That I've got real love

The love I've got for my people
The love I've got for my family
The love I've got for my music
The love I've got foryou
This is real love.

When I Think Of You

19. července 2014 v 16:05 | Brige

Youre my past, my future,
My all, my everything,
My six in the morning when the clock rings
and i open up my eyes to a new day
My Laughs, my frowns
My ups, My downs
Its a feeling that you get when you know that somethings true,
When i think of love i think of you

Im looking at you while your sleeping here beside me,
Oh, mere words cant explain the love i have inside
Its more than just a physical thing, i know
Its something like a spiritual connection
I feel it in my soul heart and mind

The sweetest thing is what you are
From you, I'll never be to far,
Please say forever you will stay beside me

Your beautiful like the colours of the rainbow
Warm heated like the rays of the sun on summer days
All i got to do is look into your eyes to lose myself
Your the substance of my dreams, epitomy of women
The only one i truly call mine

Oohh when i think of love i think of you
Baby i love you, baby i need you.