Two Sides to Every Story | | part VI

28. února 2014 v 21:55 | Brige
|17|
"vypadáš naproto užasně… " povzdechla si Anne s usměvem když Julii zapla zip až do půlky zad jejích smaragdových šatů.
"tobě slušej víc…" pousmala se a dotáhla si poslední vrstvu řasenky.
"nemám rada pesimisty…" zabručela Anne .
"kdepak..pesimisti nemaj rádi tebe…" dodala Julie s usměvem a upravila si výstřih.
"myslíš že přijde?" zeptala se po chvili a natáhla si přes sebe plášt se znakem školy a na hlavu nasadila baret.

"přiijde..uvidíš…nikdo by si to nenechal ujít…" pousmála se aby se nebála a upravila ji čepici a poprosila ji o pomoc do jejích šatů.
"já nevim…přijde mi to najednou tak všechno divný…tak zvláštní…že už je konec…hele že mi čas od času napíšeš nějakej ten dopis?" zeptala se Julie zvědavě a nasadila ji baret.
"to si piš..každej den jeden…" mrkla na ni spiklenecky a otočila ji na zrcadlo a natáhla foťák tak se smíchem několikrát vyfotili.
"teď už mám důvod proč ti psát..dlužim ti fotky…" zasmála se a Julie zvedla palec že má pravdu.
"odvoz je tuu…" ovzala se nadšeně když slyšela dole troubit auto tka se rychle ješte navonila a letěla dolů a Julie se ješte rozhlidla po bytě a s usměvem pak spěchala za ní.
"ou…myslíte že …mžu projít??" zeptala se tak nejistě jak zkoušela neznít pohoršeně když narazila na Anne camlající Sama uprostřed dveří.
"jo jasně…" usmal se Sam mile že ji to taky sluší a uhnul ji trochu z cesty a Julie si nasedla do auta a koukla na mobil..
"nenapsal….a proč by ti asi tak psal když si ho tak krásně vyhodila …achjo…" brumlala si pro sebe a rychle ztichla když do auta k ní naletěla Anne a dopředu si sednul Sam a vyjel.
"ty nemáš doprovod??" zeptal se Sam po chvíli jízdy s pohledem do zpětnýho zrcátka.
"am..jo mám, ale čeká na mě až na plese…" zadoufala Julie s usměvem a snažila se mu nějak ztratit dohledu aby se mohl bavit jenom s Anne, která nadšeně s nim flirtovala.

"Není tady…" zamručela Julie smutně a chtěla se hned nacpat zase do auta,potom co vylezla a rozhlidla se.
"Nikam" ovzala se Anne razatně a zabranila ji vlezu do auta.
"co když na tebe čeká uvnitř?" zeptala se ji tázavě a Julie chtě nechtě přikývla že má asi pravdu, nechala ji zaháknout do Sama a pomalu kráčela za tim nadšeným párečkem a snažila se křečovitě usmívat,jak školní fotograf nemohl vynechat jedinou vteřinu bez zmáčknutí spouště od foťáku.
"náš stul je támhle…" ukázala Anne nadšeně na pár stolů kolem obrosvkého tanečního parketu a táhla Julii sebou.Julie se dlouho neodvážila zvednout pohled k tomu stolu a když už , tak se smutně pousmála, jak krom Sama, jedný holky z ečka a Anne nikdo jiný neseděl.
"sama sama??" zeptala se jízlivě ta holka když se Julie vedle ní posadila.
"ne kdepak, přítel má ješte jedno vystouepní.." semkla rty a snažila se tvářit hrdě, že její přítel je popstar a ta holka ji pobaveně pozorovala.
"kliid..to není žádný drama přiznat že sis nestihla za ten rok a půl nikoho najít, já tomu naprosto rozumim.."chytla ji za zápěstí že ji naprosto chápe a pak se hned vrhla jednomu klukovi co k nim přisedl kolem krku.
"nevšímej si ji..má jenom blbý kecy a závidí ti…" šeptla ji Anne at si ji nevšímá a Sam jim oboum donesl pití, za což si od Anne zasloužil polibek.
"Ona ti tu pusu dá i za mě.." pousmala se nejistě když na ní Sam chvili koukal.
"no tak jo…" usmal se a přisedl k Anne.

"jestli to nestihnem tak ti vlastnoručně udělam vasektomii!!" zavrčel Nick naštvaně jak neustále pozoroval hodinky a naklonil se k řidiči dopředu.
"jedu kolik mužu.." odvětil řidič torchu přiškrceně jak tomu veřil, že by mu to asi udělal a Nick ho poplacal po rameni
"hodnej…tak ješte víc šlápni…" začal mu hned radit a Brian ho za sako stáhnul zpátky na sedačku.
"přestaň být nervozní..sem z tebe ješte víc nervozní…sakra..už sem is ukousnul další nehet…"zamručel a Nick na něj chvili koukal a pak se pousmal a rozvalil se na sedačce.
"co když to nestihnem?" zeptal se starostlivě a Kev na něj koukal že to určitě stihnou.

Mezitím začal hlavní ceremonial…všichni se shromáždili podel stěn a zatkleskali děkanovi školy, za jeho dlouhý ale krásný proslov, který následoval rozdáváním diplomů. Anne díky svému jménu a přijmení šla mezi prvními. Nervozně se rozhlížela po všech ale jakmile dostala do ruky svůj diplom, všechna nervozita opadla a se smíchem to všem na podiu ukázala že má diplom a nechala se vyfotit a Sam ji hrdě tleskal. Julie se pomalu zmocnovala panika, ale u jmen začínajících na I se s tím smířila, s tím že už ho asi uvidí zase jenom na obrázcích a v televizi a už se tešila až tam půjde ona.

"tak..a. psala mi ta jeji kamaradka..zkuste mi to tentokrát nezkazit!! Takže se neobjevujte dokud to nebude vážně nutný..jasnýý??!!" koukl na všechny vážně kdy skoro ješte za jízdy se snažil vyskočit z auta.
"nickuuuu??!!" vyhrkl Brian a Nick na něj ostře vyjel "Ne!"
"Já….sem ti chtěl jenom připomenout zapnout motýlka.." zaculil sea a Nick si ho hned ohmatal.
"promin..díky…čau.." rychle si ho zapnul a vyběhl všechny schody a trochu v duchu si mručel že se mu to ty schody snažej znemožnit když jich bylo čim dal tim víc.
"hledáte něco mladíku??" ozvalo se ženským hlasem když se Nick ocitl v dlouhé temné chodbě.
"eh..jo..záverečný ples…" vyhrkl rychle a žesnká se docela zasmála
"to jste tu uplně špatně..ten ples je dole v přízemí.." zasmála se a Nickův pohled spočinul na tabulce ukazující čtvrtý patra.
"to neee…děkujuu..nashleeeee…" rychle hekl a letěl zase dolu a po chvili se udejchanej zastavil u velkých dubobých dveří které nesli nápis "Závěrečný ples oboru bakalář".Rychle se nadechl a upravil a pak potichu vklouzl do dveří a rozhlížel se.
"Stihl to!!" šeptla Julii Anne rychle do ucha a Julie se začla zběsile rozhlížet až přeslechla svoje jméno ale naštestí ji Anne trochu popošoupla, tak Julie když získala nad sebou trochu kontrolu se hrdě rozešla k hlavnímu podiu ale trochu pokukovala po okolí.
"Blahopřeju slečno Bakalářko , užívejte svůj nový titul jen v dobrých věcech.." poblahopřál ji děkan a Julie se pousmala že určitě bude a za potlesku se s diplomem v ruce trochu rozhlidla a mile se usmála když Nicka konečně v tý záplavě lidí poznala jak ji nadšeně tleská, tak se nechala vyfotit a diplom rychle si dala na stůl a spěchala za ním.
"kam jdeeeš?" zírala za ní Anne a Julie nevnímala okolí a snažila se proplést mezi všemi lidmi.
"Stihl si to!!" vyhrkla nadšeně když se někde uprostřed konečně střetli.
"slibil sem ti to…" pokrčil s usměvem rameny že sliby se mají plnit a Julie chvili na něj nadšeně koukala že mu to i slušelo a pak ho hned objala kolem krku.
"děkuju moc!" šepla mu štastně a pak ho pomalu za ruku táhla k jejich stolu.
"to je …Nick Carter?…TEN NICK CARTER??!!" vyhrkla ta holka co s nima seděla u stolu když Julie nadšeně Nicka až k nim přivedla a chystala se ho představit.
"jo…to je on.." mrkla Anne potešeně že zírá a mrkla spiklenecky na Julii která se usmala že ho vlastně ani nemusí představovat a posadila ho vedle sebe.
"dobrý večer …" usmál se gentlemansky a posadil se.
"takže paní bakalářka?" zeptal se s usměvem a Julie se tak culivě usmála že to tak bude.
" a kde máš kluky? Zase tě budou v noci kontrolovat?" zeptala se zvědavě a trochu se napila.
"tentorkát ne..svázal sem je do kozelce a sebral jim všechny telefony.." pousmal se a Julie na něj docela nadšeně koukla že to vypadalo že asi bude mít čas se s nim i rozloučit.
"hele my jdem tancovat…." Usmala se Anne vesele jak začli konečně po ceremoniálu hrát a Sam ji požádal o tanec.
"jo jen jděte…" usmála se Julie ať si to pěkně užijou a koukla na Nicka, kterej nejistě na ten parket koukal.
"nemusíš se do toho nutit..nemusíme jit tancovat…" usmála se když viděla jeho bledý výraz.
"já myslím že musíme..je to tvůj ples a to se nesluší aby si dřepěla…tak pojd ..nějak to zvládnem…" pousmal se a vzal ji za ruku a Julie se smíchem vstala a pomohla mu do správný výchozí pozice.
"děkuju…" šeptnul ji s usměvem a pomalu vyrazil do waltzu.
"není to tak špatný…..vuubec to není špatný…je to výborný.." usmívala se že vážně kecal, že umí vážně dobře tancovat a koukala se mu do očí a usmívala se. Nick si v duchu počítal kroky aby něco něudělal špatně a ješte si při tom trochu pobrukoval známou melodii. Až později mu došlo že je to vlastně 10 000 promises a o to se víc citil jistější.
"čau krasavče" přitočila se k Samovi taková pohledná holka na jehlách s dlouhými hnědočernými kudrnatými vlasy a vypadala že ji něco předtím pekelně něco naštvalo a Anne na ni hodila docela zlý pohled.
"eh ahoj.." usmál se mile jeslti se znaj.
"Ješte se neznáme…ale brzo poznáme!!" mrkla roštácky a trochu si ho přitáhla a vášnivě polibila a Anne zůstala opařeně stát.
"ta mrcha…"syknula taková mužatka v blonďatý paruce když viděla svojí přitelkyni ocamlávat Sama.
"to je tvoje známá??!!" vyhrkla Anne když se k tý mužatce přiřítila a postavila se vedle ní.
"ne, přítelkyně" ozvalo se chlapským hlasem a pak trochu pokl a žensky se usmál "ano ano známá.."

"sakra nech to ty žroute..snaž se tvářit nenápadně…jako kdybychom tu nebyli.." sykla dívka s andělskou tváří a Arabský šejk trochu zavrčel a šel se projít kolem a ta dívka s andělskou tváří zvědavě se tak k tomnu stolu přitočila a ochutnala co to vlastně ten arabský šejk ochutnával a pak trochu zbystřil když viděl vysmátou Julii jak s Nickem míře s rukou v ruce k zadnímu vchodu do zahrady.
"kde sou ty dva paka? Za chvili máme vystoupit…" přitočil se k tý dívce taková vysoká v rudých šatech se zahalenou tváří do šátku.
"fuj ja se tě lekl….kdes byl? V harému?…nevim…Howieho sem momentálěn vyhnal a Alex asi někde nahání svojí přítelkyni..asi si myslela něco jinyho když ji alex řekl ež ji bere na ples.." uchechtl se Brian a la andělská dívka a Kev ho poplacal po rameni.
"dobře..jdi pro Nicka a já pro ty dva…" a vydal se do víru ančících páru a Brian si tak povzdechl a vydal se pro Nicka.

"tak…už sme sami…o čem si se mnou chtěl mluvit??" zeptala se zvědavým usměvem a vesele na něj koukala když se s ní Nick postavil ke dveřím na zahradu.
"víš…mě to nedá..proč si tý holce tvrdila že spolu chodíme?" zeptal se trochu překvapeně jak byl malinko zmatenej ale pohladil ji palcem po prstech a v duchu si připravoval jak se ji má zeptat jeslti by s nim chodila a jestli si má kleknout nebo přitáhnout nějakou kytku a koukal do země.
"ah..promiň..ona…prosimtě Nicku odpusť mi to ..vymyslela sem si to aby konečně mě …" začla ze sebe hned sypat omluvy jak ji to mrzelo že si tak vymejšela že ji za to ješte asi seřve a pak zaraženě koukla k parketu.
"Nicku dělej , kde se flákáš!! Za chvili vystupujem….a sakryš…" vyhrkl rychle a když viděl jak Julie kouká tak mu trochu zatrnulo a sundal si paruku a Nick na něj zničeně koukl co tam sakra dělá.
"Co se vám říkal!!" vyhrkl torchu i naštvaně a koukl na Julii.
"svázal do kozelce?…moc pěkný…tohle nepoklape, oni jsou ti přednější…" zamručela a strčila ho k Brianovi .
"Julie promiň …já je tu nechtěl ale " začal hned se kroutit a Julie zavrtěla hlavou ať se nenamáhá.
"už jdi …nebo to nestihnete…" nahodila lhostejný ton a protáhla se kolem něj a šla si sednout.
"to sme asi…" začal Brian nejistě a Nick na něj hodil vražedný pohled.
"jo to ste teda hodně…totálně…tos nemohl…nemam slov…." Sypal ze sebe jak nebyl ani schopnej mluvit a když se k nim přihnal arabský šejk a mužatka tak vztekle zaupěl a opřel se o roh a pozoroval jak Julie si sbalila všechny věci a poslouchala Anne a utěšovala ji.
"Dámy a pánové…překvapení večera! …..živě vám dnes zazpívá populární skupina BACKSTREET BOYS A RAPER PITBULL!! " ozvalo se do mikrofonu a Brian chápavě poplacal Nicka po rameni a vydali se na podium.

"Dneska bych vám chtěli zazpívat písničku co sme složili pro jednu slečnu…..snad pochopí proč…." Nick se chopil mikrofonu a kluci na něj tak tázavě koukli jeslti ji taky složili a že sou asi dobrý že ani o tom nevědí ale když se ozvali první tony Helpless přestali to zkoumat a radši se do toho pořádně opřeli a kdykoliv Nick zpíval úpěnlivě koukal na Julii, která po pár chvílích mlčky sebrala, rozloučila se a zmizela. Když pak zjistil že je její místo prázdný na chvili se zastavil jak si uvědomil že ji ztratil a Howie do něj musel trochu ždouchnout než se Nick zase rozezpíval.

"Annee!!! Kde je Julie??!!" vyhrkl rychle a trochu s ni zatřásl když konečně mohli z podia pryč a Anne trochu vyjekla a zírala na něj.
"tak kde jee!!" naléhal na ní.
"pospíchala na kolej….letí ji letadlo domů….už ji tu prej nic nedrží….hele Nicku ona vážně nechtěla těžit z toho že řekla že s tebou chodí..." pípla trochu vyjeveně jak vypadal docela i nebezpečně jak koukal po celým parketu.
" co??!! Já ..já ji nechtěl obviňovat…já…já sem se chtěl jenom zeptat jestli by ….jestli by to chtěla i skutečně….kdy ji to letí?!" zíral na ní že to ze sebe dostal.
"za dvě hodky…" hekla překvapeně že to Julie asi špatně pochopila a Nick zoufale koukal kolem dokola jak hledal napovědu co má dělat až narazil pohledem na Briana.Přikývl. Nick chvili na něj očima mžoural co to přikývnutí mělo znamenat až se rozeběhl a vyrazil ze sálu pryč.

|18|
"kdy prosím vás letí nejbližší let do Anglie?? " vyhrkl Nick když přilitnul na informační přepážku a značně tim rozrušil stevardku.
"za deset minut pane…" koukla se do počitače a Nick zmučeně pozvedchl.
"je tam ješte několik volných sedadel…" dodala po chvili a Nick se překvapeně nadechl a ohmatal si kapsy.
"beru…fakturu pošlete sem….a dopište jim že je zdravim a že jim to pak vysvětlim…" hodil ji na stul hned vizitku a stevardka chvili tak na něj koukala ale pak beze slova mu vydala lístek a Nick rychle letěl na odbavení.

U odbavování měl trochu problémy s vysvětlováním proč vlastně nemá žádný kufry ani tašku nežho pustili do letadla a Nick hned zvědavě začal prohledávat jednotlivý řady až se mu ulevilo když vedle Julie bylo místo volné. Hned si k ní sedl a připoutal se jak to požadoval hlas pilota v rozhlase. Julie si ho ani nevšimla, nechtěla si nikoho všimnout. Pozorovala skrz okýnko a užívala si posledního pohledu na Ameriku. Nick se snažil koukat taky, ale spíš pozoroval ji. Ji, jak vypadala smutně a bledě. Starostlivě.
"Promintě ale tohle je moje místo.." ozvalo se mile od jednoho pána co Nickovi začal mávat s listkem před očima.
"jo vážně?" zkusil nasadit jiný hlas a hned si ten listek začal prohlížet a trochu ho pomotal s tim jeho.
"to je mi lito ale vy sedíte v první třídě…" ukázal mu to na lístku a ten pán na něj chvili koukal co si to vymejšlí a trochu zanadával na ten letištní personál a Nick jenom chápavě přikývnul a zamavál mu a pak si trochu natáhnul nohy a uvědomil si že sedí v letadle a trochu vytřeštil oči, kam to zase vlezl,tak se torchu přetočil na Julii.
"kam cestujete slečno?"
"domů" ozvalo se od ní po chvili zadumaně a trochu se chytla opěradla když se letadlo začlo zvedat.
"aha…ale nevypadate nějak…nadšeně…" vyhrkl a trochu v duchu počital andělíčky
"tak trochu…tešim se na rodinu a svoje známý…ale nechtěla sem odtud odletět…takhle…" pozvdechla si.
"no..a jak? Jako nohama napřed nebo co??" trochu ho zamrazilo
"kdepak….to ne…je to složitý…." Zamumlala a podepřela si bradu
"nevadí..cestu máme dlouhou…." Usmal se že si to rád poslechne.
"zamilovala sem se…do jednoho šílenýho blázna co má ješte šílenější rodinu…"
"a to byl problém v tý rodině?"
"tak trochu…on mi pořád chtěl něco říct..jenže vždycky do toho rodinka zasáhla…a to víte..rodina…ta je přednější…"
"aha …" zamyslel se
"a navíc…nerozloučili sme se zrovna v dobrém…zalhala sem jedný kravce z mojí bejvalý třídy že s ním chodí a on mi to tak trochu vyčetl...a omluvit sem se mu už nestihla protože.."
"jeho rodinka?"
"jo přesně tak…."
"myslíš…že ti to vyčítal?" zeptal se zvědavě
"nevím…zněl u toho…tak ruznorodě…a ani sem mu neviděla do tváře" zamumlala s povzdechem.
"a nesnažil se tě pak zeptat na to jestli by si s nim nechtěla chodit …skutečně? ..protože se mu hrozně libíš? Protože každý ráno když vstane myslí na tebe? ..prootže se rozklepe pokaždý když tě vidí? Protože pokaždý když ste nebyli spolu se cítil napůl prázdnej a s tebou byl jako celý člověk? Protože .." trochu se k ni přiklonil a upřeně na ní koukal
"protože mě miluje a já miluju jeho? " otočila na něj hlavu a pousmála se.
Nick se trochu zakřenil jak ho odhalila a pousmál se nad tim.
"protože tě miluje…" dořekl to svoje a Julie ho pohladila po tváři.
"myslíš že by se vztekal kdybych ho tedka poprosila za takový menší nedorozumění a útěk a …aby mi dal ješte šanci? " opřela se zvědavě do sedačky a koukala na něj a Nick se tak s usměvem zamyslel a ješte než si o ní řekla tak ji polibil. Dlouze a něžně.Pohladil ji po tváři a neochotně se ji pustil.
"určitě dal…a moc rád…" pousmál se a nechal se pohladit po vlasech až na tvář.
"no…a kam vlastně cestujete vy pane?" zeptala se po chvili se zvědým usměvem.
"na dovolenou…s přítelkyní" ozval se hrdě a s upřeným pohledem na ní ji vzal za ruku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama