Two Sides to Every Story | | part III

28. února 2014 v 21:51 | Brige
|06|
Na Ameriku byli ulice klidné a zářivě osvětlené. Nick na cestu ve svém autě pustil rádio aby zase nevysypal ze sebe nějakou pitominu a kdykoliv ve volné vteřině se podíval na Jul jestli se třeba nenudí nebo něco takového. Julie zaujatě koukala po kráse města a když ucítila na sobě jeden z jeho delších pohledů stydlivě se pousmála. Nick jeji úsměv opětoval a zarytě zase koukal na cestu aby něco nepokazil.
"Budu muset zaparkovat tady…už to není daleko ale asi bych nezaparkoval.." omluvně se na ní podíval a Julie pokrčila rameny že k tomu nemá výhrady a pomalu vystoupila z auta a Nick se několikrát zhluboka nadechl a taky vystoupil, zamknul auto a s usměvem ji došel. Julie se na něj trochu ohližela přes rameno a pozapomínala na cestu jak cítila divné chvění. Hned jak ji došel zavedl ji do lítacích dveří a Julii zaujal zářivě svítící nápis nad dveřmi.
"Burger King?" zeptala se překvapeně jestli jsou vážně tam a Nick se ve dveřích pozastavil a šel se přesvědčit jestli je to fakt Burger King a hned odhrnul zhrozeně spodní ret
"Omlouvám se…síla zvyku…" hekl a koukl na ní koutkem oka a Julie se rozesmála.
"nevadí…klidně sem můžem zajít…" mrkla že vážně žádnou dietu nedrží a Nick se pousmál a vzal ji za ruku.
"žádný takový…slibil sem něco jinýho…" sám se divil kde se v něm najednou vzalo tolik kuráže a vedl ji do restaurace naproti Kingu. Julie se mile pousmála a jak cupitala za nim všimla si že má na zápěstí tetování a víc už toho o něm nezjistila protože ji trochu oslepilo světlo tmavě obložené restaurace , vymalované do příjemné fialové barvy s černými ornamenty a tmavými kulatými stolky se stylovými lampičkami a jemné usazení do měkkých poddušek světle fialový barvy.
"Je tu krásně…" usmála se překvapeně když si všechno zkoukla a Nick se s usměvem posadil naproti ní.
"taky si myslím….jsem tu celkem často…." Zaradoval se že se tam libi taky někomu jinýmu.
"před nebo po Burger Kingu?" koukla na něj zvědavě ale hned se usmála aby to nebral zle.
" mmmmm …oboje…." Mrkl a začal se smát a podal Julii lístek ať si vybere co chce a Julie se smíchem i ve očích se rozhližela po stránkách a Nick si ten jídelní listek postavil a za nim si tajně vytáhl mobil a psal rychle smsku. Jen co ji odeslal se na druhy straně restaurace ozvalo potiché zakletí a zvuk přicházející zprávy.
"ty sis nevypnul zvuuk? " vyjekl potichu Howie v kudrnaté blondaté paruce.
"no coo…to sem mohl čekat že mi něco napíše??" zamumlal Brian a Kev je všechny uklidnil že si ti dva ničeho nevšimli.
"strašně mě svěděj nohy…" zamručel Alex a škrábal si nohy jak ho opravdu svěděly.
"Bře ti tak…sem ti říkal at nebereš kevovi žiletku ale ať si vezmeš moje voskový pásky…" ušklibl se Howie a srovnal alikovi dlouhou blonďatou paruku.
"a uprav si prsa…utíkaj ti na pupek.." pípl Brian vesele a urovnal si kudrlinky.
"tobě se to řekne …na tebe tenhle hroznej hadr nezbyl…Slípímu to alespon sluší" zamumlal uraženě Alex a na důkaz zatahal za svůj světlý rolák a podíval se na Howa ve slušivých růžových šatičkách.
"Jen si stěžujte.." zamumlal potichu Kev kterýmu na hlavě trčelo číro. Kluci seděli napříč restaurací od Nicka v ruzných hadrech, jenom Howa a Alexe převlíkli za holky aby to nebylo tak napadný.
"a co že to psal?" zajímal se Alex jak se tešil domu a nespustil vražedný oči z Nicka jak tam seděl jak trubka a nic neříkal, stejně tak Julie.
"že prej nám děkuje…ale že nás asi zabije…." Uchechtl se Brian a začal se nenápadně na ně ohlížet.
Nick ani Julie dlouho nevěděli kde pořádně začít tak po sobě pokukovali až se Julie pousmala jak to bylo vtipný a navrhla téma k probíraní film. Nickovi se trochu uvolnil knedlik v krku a ani si neuvědomil jak rychle přešli ze živé debaty o filmu až ke hrám a zjištovali na sobě skoro stejné záliby. Nepřestali štebetat ani když jim přinesli jídlo a pití a hůlkama se snažili nabrat nudle tak měli o zábavu a smích na dlouho postaráno jak byli oba trochu nervozní. Zato kluci se snažili neuzívat. Nakonec kdosi z nich vytáhl karty a tak si alespon dali partičku dokud je nepřišel oslovit vedoucí restaurace že tam se prostě karty nehrajou.
"jak nehrajou…hele …rušíte jo…my sme velevážený hosti z Ruska hošánku..nechtěj abychom udělali basta pudli …" rozvalil se Brian veleváženě na židli, nasadil ruský přízvuk a ukázal dlaní po stole na své velevážené rodině.
"mmm..pardon…omlouvam se…" polknul čísník a raději se vzdálil a Brian se spokojeně uchechtnul a vrátil se ke hře.
"hele hele už je to zajimavý…teď na ní vybalí tu svoji techniku…sladce se usměje…podívá se ji hluboko do očí ….a jen tak si ji jemně přidrží za ruku a palcem ji sjede po hřbetu dlaně…." Div Alex natešeně nenadskočil když tu dvojku pozoroval a popisoval to přesně tak jak to Nick právě dělal.
"ehm…" odkašlal si Howie a Alex se podíval co to drží v ruce a pak to rychle pustil když zjistil že se do toho moc vžil a prožíval s rukou Howa.
Julie si s usměvem podepřela bradu a se sklopenou hlavou a usměvem Nickovu ruku pozorovala a usmívala se a Nick si v duchu gratuloval že to tentokrát nezkazil a zase ji jemně pustil i když se mu nějak nechtělo.
"jeežiš to je hňup…" zaúpěli kluci když Nick při samém manévru stáhnutí ruky vylil na Julii skleničku vína a plácali se do čel.
" uh ..já já já se omlouvám já nechtěl ..opravdu…" vyletěl vyjeveně se všema možnýma ubrouskama který si drze vzal i z vedlejšího stolu a začal ji otírat.
"To je dobrý nic se neděje….stejně už budu muset….mám zítra přednášky …" začla se trochu smát i když ji bylo trochu do breku jak se to hezky vyvíjelo a vstala.
" já já já ….jsem Nick…." Trochu si pozvedchl a nabídl ruku k potřesu.
"Julie…teší mě…"usmála se mile , navlíkla si bundu, pohladila ho po rameni že se opravdu nic neděje a vyběhla ven. Nick za ní chvili koukal , rychle popadl bundu že za ní poběží ale nakonec se zastavil před dveřmi a svěsil ramena. Kluci na něj chvili tak koukali až vybuchli v smích.
" já já já Nick…ty? " ozval se Alex pisklavým hláskem a popadl Howovu ruku.
"Já sů ÍTÍ" ozval se How a naznažil mlasknutí na přivitací polibek a Brian umíral smíchy.
Nick se trochu zarazil a podíval se jejich směrem a naštvaně přimhouřil oči a bojovně vystrčil bradu a kluci když ho zpozorovali hned ztichli a otočili se ke stolu že tam nejsou a přidržovali si rudé olbličeje od smíchu.Nick ješte jednou smutně koukl ven a šel si k nim sednout.
Julie docela ulici pospíchala než byla dostatečně daleko a na chvili se zastavila aby popadla dech a začla se smát a zabalená do bundy pak pokračovala v cestě

|07|
"Sakra Littrelle dělej!!"
mlátil Alex zoufale do dveří od koupelny.
"Mimo provoz" ozvalo se naprosto klidně z koupelny a Alex se svíjel skoro až na zem. Jeho zoufalé křeče v obličeji prozrazovaly že už to dlouho nevydrží a přes půlku města se mu k přítelkyni ject nechtělo.Tajně se teda vplížil k Howiemu do pokoje a když ho viděl spát, zaradoval se že jeho soukromá koupelna bude volná,tak se rychle rozběhl a narazil obličejem do dveří které se záhadně neotevřeli.
"Sakra doprd.. jakto??!!"
zaúpěl jako zraněné zvíře a svezl se zády po dveřích na zem.
"Je mi líto…musíš k sousedům…" ozvalo se odtamtud kevovým hlasem.
"Cooo ?? Nikdy!!!" oznámil rezolutně "to už si radši vezmu pemprsky" zamumlal.
"Jak je libo…"
řekl Kevin naprosto klidně a po chvili se pootevřeli dveře a vystrčila se ruka s pemprskou.Alex na to chvíli koukal a nakonec ohrnul nos a potupně s rukama na zadku přeběhl chodbu , vylezl z bytu a zaťukal u sousedů.
"Áááleeeeex " ozvalo se písklavým hlasem za dveřma a Alex protočil oči a následně se otevřeli dveře a v nich stála nesmírně ne zrovna hubaná dívčina s obličejem prasete.
"Ahoj pra…Sheli…" pozvechl si zmučeně když viděl ty její zářicí oči.
"Áhoj Alexejíčku…copak tě trápí berušinko??" ptala se hned aktivně a švitořila taak sladce že Alex se musel se zavřenýma očima nadechnout.
"Mužu si u vás dojít na wc? Kluci ucpali všechny záchody…"
nutil to ze sebe a jen co se ten balvan odvalil ze dveří hned zapadl na záchod a hlasitě si povzdechl jak se mu ulevilo.
"Tak tohle ti Cartere jen tak neprojde…"
mručel si pro sebe vražedně a když slyšel ty sladké řečičky že pro něj dělaj nějaký mňamky div do tý mísy nestrčil i hlavu.

"Bejt váma…nechal bych to plavat…..už snídal…" uchechtl se Brian když viděl Alexovi a Howovi pokusy nacpat projímadlo do kafe a do zákusku. Kluci se na něj strnule ohlidli jak to.
"A navíc…opakovanej vtip během dne není vtipem "
poznamenal a kluci si pozvedchli.
"Ale pomsta by to byla dobrá ne??"
zaculil se Howie aby dostali alespoň pochvalu.
"Myslím že se vytrestal sám…" přiklusal tam Kev a Brian když viděl jak Kev do sebe jednou otevřenou pusou nacpal celej rohlík popadl se za břicho.
"Mmm copak? Slečinka ho už nechce vidět??" ušklibl se Alex celkem škodolibě a popíjel kafe o stůl opřenej.
"Což o to..slečinka ji vidět chce…ale nevzal si na ní číslo…" pronesl to Kev jako kdyby to byl nejvetší vtip. Alex tak nechápavě koukal na Briana proč na něj tak kouká a pak mu došlo že to kafe bylo zrovna to s tím projímadlem, hodil hrnek do dřezu a letěl na záchod.
"Jo jo..jen si z toho dělejte srandu…" zamručel Nick podrážděně když si přišel pro něco k jídlu a nakoukl do ledničky. Howie hned popadl podšálek s hrničkem kafe a ten zákusek a hbitě mu to nabízel a všelijak vychvaloval že to právě upekl a že se kluci po tom mohli umlátit a že mu zbyl jenom jeden kousek.
"Žhaváá noc?" poznamenal Alex vysmátě když se vratil a ukázal na Briana že je v pohodě a zase si prohlížel Nicka kterej vypadal jako kdyby spal v kravíně.
"Hmm…" zamumlal Nick a Bri se pousmál, přišel k Nickovi a mateřsky mu sundal tu starou ponožku z ramene. Nick s pozvedlým obočím se ohlídnul přes rameno, vzal si z lednice jogurt a sednul si ke stolu. Kluci se chvilema pochechtávali i když byli na něj trochu naštvaný za to projímadlo v ranní kávě a Nick na ně malýma očima koukal a nakonec se napakoval sladkostma a s mručením se ploužil do kuchyně.
"Ten je v tom až to není hezký…." Zamumlal Brian s usměvem a Howie aktivně našpicoval uši.
"no jen počkej až bude tak v šestým..to už vůbec nebude hezký…" vyhrkl ze sebe rychle a kluci se na něj podívali jestli to myslí vážně až se rozesmáli.

"Juliiiii…no Julísku vstávat…"
ždouchala Anne do Julie celkem dlouho než se Julie s usměvem probrala a se zívaním se protáhla.
"já se tak krásně vyspala….to bys neveřila co se mi zdálo….sem měla rande…ale s naprosto užasným ňoumou…." Zamumlala s nepřestávajícím usměvem a pomalu si sedla.
"ten co tě polil vínem nebo ješte někym jinym?" koukla na ní Anne celkem pobaveně.
"já mluvim ze spaní?" zarazila se Julie a překvapeně na ní koukla. Anne se pousmála a kývla ke židli kde se sušilo to politý tričko.
"Mě se to nezdáálo???" vyjekla hned nadšeně a vytáhla si mobil a začla datlovat.
"Mmmm a řekneš mi ješte něco o tom "svým" ňoumovi??" zeptala se Anne natešeně.
"není můj…myslim že ani muj nebude…sem zbaběle utekla…" povzdechla si, hodila mobil na stolek a plácla sebou na břicho zase na postel.
"ale ty jeho oči… a úsměv…kdybys ho viděla…hrozně roztomilej…." Zasnila se a koukala do stropu a Anne ji pobaveně poplacala po zádech.
"tak mu napiš ne? " zasmála se a Julie trochu posmutněla.
"já si neřekla o číslo…" pípla potichu a Anne vytřeštěně vyskočila jaktože to neudělala a sedla si k ní zase jakmile Julii zapípala smska.

"Víte co je vtipný? …. Že ta Julie ani nemá páru že Nick patří k nám…" začal se Brian smát a kluci se k němu hned seběhli když si všimli že má v ruce mobil.
"moc moc moc děkuju za lístek..škoda že ste nepřišli..ale …možná…díky bohu že ste nepřišli….to moc nechapu.." zamumlal Howie a Brian ho strčil do čela.
"ááááha…Nick..." Probral se pobaveně a zamnul si ruce " no a co kdybychom ji pozvali sem třeba na nějaky promítaní filmu…" řekl rychle pohotově a kluci se na něj podívali a podívali se shodně na sebe.
"jo já vim mlč howie že jo?" protočil Howie oči a kluci začli vrtět hlavama že to je nahodou dobrej nápad a Brian to hned napsal Julii.

"Nickyyy?? " Nakoukl Brian opatrně Nickovi do pokoje a dlouho musel ho hledat jak splýval s bordelem.
"No? " zamručelo cosi odkuďsi a Brian musel přihmhouřit že to v hoře obalů a her je vlastně Nick.
"noo….rozhodli sme si udělat kino večer…taky se zučastníš? ..teda asi budeš muset..chtěli sme to udělat u tebe…" zašvitořil a Nick praštil s Nintendem a koukl na Briana.
"sorry kámo ale já nějak nemam naladu…se asi pudu projít…a udělejte si to v kanclu…tam je taky dost místa…" vyhrabal si odněkud mikinu , protáhl se kolem něho a ne zrovna přívětivě se tvářil když slyšel zvonek tak otevřel a strnul.
"Julie??" vyjekl nadšeně a pak si rychle odkašlal aby to neznělo tak dychtivě.
"Nicku" ozvala se nadšeně když ho viděla a opřela se o futro aby nebylo vidět jak se ji rozklepali kolena.
"jak jak…co…co tu vlastně děláš?" ptal se hned nadšeně a kluci se shlukli do rohu aby na tu scenu dobře viděli a chroupali u toho pobaveně popkorn.
"no….dostala sem pozvání na nějaký promítání…" usmála se Julie mile a zašermovala s mobilem že si nevymýšlí.
" to je skvělýýý…tak pojď dál…" hned ji uvolnil cestu a Julie se kolem něho s usměvem protáhla a sundala si bundu.
"nechtěl si jít nááhodou se projít?" rejpnul si Brian a Nick se na něj podival at je zticha.
"mm jestli ti kazim plány tak tu nemusíš zustavat.." pousmala se Julie s trochu težkým srdcem že určitě spěchal za přítelkyní.
"co? Nee kdepak..ja nikam vůůbec nechtěl…" hned ji s bundou pomohl a vedl ji do obejváku a kluci se na sebe podívali, hned se jak nickovo "vůůbec" zašklebili a šli za nima aby něco neprovedli.

|08|
"posaď se …" staral se hned Nick a přišoupl Julii na sedačku měkkém polštářek.
"jee děkuju…" usmála se mile ale hned si ten polštářek vzala a schodila na zem a tam si na něj sedla a omluvně se usmála že ráda při filmech sedí na zemi. Nick na ní chvili koukal ale pak hned zahučel k ní a kluci vzali útokem sedačku. Po vteřinové mele a hluku se Julie s Nickem ohlídli a vybuchli v smích když jedna noha trčela támhle, druhá noha tam, ted támhle vykukovala hlava, támhle zase trčel zadek ale všechny spojoval vysypaný popcorn.
"teda paánove…chovejte se slušně…je tady dáma…" hned je napomenul a kluci na něj mrkli že sou přece hodní a sedli si pěkně do jedný řady a tvářili se jako andílci. Julie s usměvem pohladila Nicka po rameni ať je nechá, že jsou doma a zvědavě koukla na obal co si budou pouštet a Nick se hned sladce pousmál a chvíli ji pozoroval , dokud do něj Brian nežduchnul že by taky rádi viděli nějakej film.

"jo ..sorry…teda pardon…můžu?" pozvedl obočí a kývl k obalu a Julie mu ho s usměvem podala a Nick se teda zvedl a šel to pustit a Julie se mezitím otočila na kluky.
"jak se má tinky dinky?" zeptala se s úsměvem a Brian se zaculil.
"má se dobře…odjel s Hannou Montanou a jejich kníračem na dovču do Bongo Bongo.."
mrknul a Julie se pousmála a koukla na Keva, že se taky na něco zeptá a Kev to za ní hned vyřešil " já jsem ten knírač" ¨vyhrkl a Julie se pobaveně usmála a koukla na Howa s Alikem kteří bojovali proti sobě mrkvema.
"Těch si nevšímej..to sou šílený ekologisti…na co příjdou to zkompostujou.." vysvětlil ji rychle Nick a přidřepl si zase k ní a nabídl ji svůj popcorn.
"Jo taak…" přikývla Julie s tim že je s tím obeznámena a s usměvem si od něj kousek nabrala a nejistě pošilhávala po tý skleničce coca coly co byla před nima na stole.
"Ne neboj…tentokrát to nevyleju…možná…" odpřísáhl se smíchem a Julii se ulevilo.
" a tichoooooo …..my koukamee na fiiilm…" ozval se hned dotčeně Alex když zrovna začli dávat titulky.
"A nojooo furt…" zamručel si Nick přes rameno a hned zase pozoroval Julii, která se mezitím pohodlně usadila a chroupala si popcorn a po chvili se podívala na Nicka a usmála se když na ní koukal. Nick se ješte chvíli přitrouble usmíval a raději trhl hlavou na televizi.
"už dospívá….vydržel na ní koukat deset a půl vteřiny…" šeptl Alík Brianovi a ten potešeně přikyvoval.
"už se taky tešíte na ten klid?!" zašeptal Kev a How se zasnil nad tím že se nebude s Nickem muset rvát o sousto z kinder vajíčka.
"no počkat…to ho zase budem muset odevšad nahánět" koukl na ně alex trochu s ohrnutým nosem když si vzpomněl jak ho museli nahánět tři dny předem aby vůbec něco stihl.
"no to jo…preventivně ji přestěhujem sem…" zamyslel se Brian a pak se široce usmál když si uvědomil že ze šeptání přešli do hlasitého mluvení a Julie s Nickem na ně zaraženě koukali.
"Ámmm bavíme se o tvý ….m bratrovi…" vyhrkl rychle Alex a Nick svraštil čelo, ale pokrčil rameny jak to zrovna nechtěl řešit a radši se vrátil se konverzaci s Julii o nový hře na nintendo.
Kluci se na sebe tak podívali a snažili se nesmát jak oba byli do toho tak zapálení tak po chvili začli u toho filmu usínat.
"no a jak si se vlastně dostala až sem? …už si tu někdy byla?" zeptal se hned zvědavě a Julie s usměvem koukla do stropu.
"No…můj sen byl vždycky vystudovat nějakou vejšku v Americe…byla sem zblblá ze všech těch možných filmů…no a pak když sme se dohodli s přítelem, kterej měl taky stejnej sen tak sme se ucházeli o stipendium…já tancem a Luky fotbalem…" začla pomalu vyprávět a u toho se zvedla jak ji Nick naznačil, že si pudou sednout někam jinam když furt kluci nesoulasně mlaskali a přitm trochu posmutněl když slyšel o nějakym klukovi a na chodbě hned zamířil k pokoji a přededveřmi si uvědomil že tam nemá uklizeno tak se hned před ty dveře postavil a Julie do něj narazila a překvapeně na něj koukla.

"Noo..jak bych to řekl….naše poslední uklízečka se stále lečí v psychiatrické léčebně?" koukl zvědavě do stropu jestli našel správný slovo.
"Ale noták..horší jak u nás to bejt…………….nemuže…..waaau…" pousmala se ať se nebojí a drze si otevřela a pak ji trochu padla brada a Nick s potichým zaupěním zavřel oči.
"ta televize je božskááá" dořekla rychle a šla se na ní podivat blíž a Nick na ní se svrašteným čelem koukal ale usmál se, tak tam taky vlezl a zavřel dveře.
"no…a pak přišla krize a na to další krize …kterou sme už neustáli, jeho vyhodili z týmu takže o stipendium přišel a já…..začla novej život tady…" dořekla už s menším usměvem a procházela se zvědavě po pokoji a sem tam se ohla a něco poklidila jak vytušila že to patří na ono místo. Nick na ní s pootevřenou pusou koukal a pro sebe se usmál, když slyšel o neustojené krizi a pak se hned tvářil naoko smutně jak mu to bylo líto.
"to je v pohodě…tím se netrap.." pousmála se když viděla jeho pohled a Nick se probral z civění.
"no to ..jo jasně..v pohodě…asi vim jak ti je…." Smutně se pousmál , sednul si na postel a zahrabal pár odpadků aby si k němu taky mohla sednout. Julie chvili váhala a rozhlidla se jestli někde nemá pití ale pak se k němu nejistě posadila a koukala na něj. Nick na ni taky pak koukl.
" je to docela dobrej paradox….vy nadáváte na nás jak sme bezhohledný a myslíme jenom na tamto ….a přitom…vy ste taky někdy takový a nám ubližujete…" pokrčil si kolena a opřel se o ně loktama a pozvedl obočí a Julie se nad tim zamyslela.
"ale vy nam zase umíte lhát do očí…" koukla na něj a Nick si zamnul ret jak přemýšlel.
"ale rána do srdce od nejbližšího člověka bolí stejně viď?" trochu se pousmál a Julie přikývla.
"hrozně moc…" dořekla a koukla na něj a nejistě ho pohladila po tváři aby se netvářil tak smutně.
"moc pěknej pokoj…." Kývala hlavou po chvili a Nick se usmál "moc pěknej bordel…"
"jááá to říct nechtěla…" začla se smát a pobaveně do něj ždouchla.
"ale už si to řekla!!" ukázal na ní prstem a Julie ho hned dala pryč.
"tys mě k tomu donutil!!" branila se smíchem a přetáhla ho polštářem kterej nahmatala.
"taak ty takhleeee" vyjekl se smíchem a hned si skočil pro ten druhej a vratil ji to.
"co prosim? ….ty mlátíš ženskou? …no jen počkej…" hned bojovně vyskočila na postel na nohy a Nick, kterej se začal řehtat se hned zadkem opřel o zeď aby měl stabilitu.
"no jasně…ale jenom olovem…" přiznal bez okolků a steží se vyhnul ráně.
"a to si říkáš gentleman? " smála se a hned to do něj začla mydlit až všude lítalo peří.
"jáá jsem gentleman….jenže když si všichni myslí že když si popstar, že prostě nemužeš mít city a že si jenom užíváš tak je to pak težkýý" nenechal se zahanbit a dával ji co proto ale přesto si dával pozor aby ji nesejmul z postele.
"a co?…máš city?" ozvala se zvědavě mezi peřím a Nick se nechal sejmout a už jenom tak plácal kolem sebe polštářem.
"jo…bohužel je mám…." Pousmál se a pobaveně mrksnul polštářem až se mu roztrhl a všude vylítlo peří.
"jůůůůů sněžííí uděláme si vánoceeee…" smála se Julie a jak tak poskakovala, ztratila rovnováhu a slitla mu nechtěně do naruče a Nick překvapeně hekl a svalil se s ní na postel jak to zrovna nečekal.
"Jejda…" hekla překvapeně když Nick padl na ní a vzedmulo se spoustu již popadaných kousků peří.
"já …já …se už zase omlouvam…" taky hekl a koukl jestli ji nezavalil moc ale překvapivě se mu nechtělo ani hned odvalit,byl naprosto mimo když se díval do jejích nádherných očí, které ho upřeně pozorovali a malýho usměvu. Odněkud se začli ozývat krásný pomalý r n b písničky a Jul si užívala toho že si ho mohla prohlidnout tak krásně zblízka a ješte cítit jeho dech a vůni až mu s úsměvem sundala jedno peří zachycený do jeho rozcuchu a jemně ho prstama projela kdyby tam náhodou bylo zachycený někdě ješte jedno. Jemně ji polibil na dlaň, když se vracela po tváři z jeho vlasů a nespustil z ní oči. Julie se kouzelně pousmála a malinko povystrčila bradu.Dívali se navzájem do očí, a Nick poznal, alespoň v to doufal, že mu neni taky lhostejná. Trochu si zkousl ret , pohladil ji po tváři a jemně se k ní skláněl, zatímco Julie se začla kouzelně usmívat a pomalu přivírat oči a malinko se chvět a pozorovat jeho pootevřený rty a svoje taky jemně pootevřela..

|09|
"neměli bychom tam jít? Jsou nějak potichu…" syknul Alex když s klukama měli připevněný hrníčky na dveře a dychtivě poslouchali.
"a jak mužeš vedět že jsou potichu když tu máš puštenou tuhle věc?" koukl zvědavě Brian na Alexe a ten koukl na svoje rádio.
"heléé ..to je tranzistor T 3251157945 …neurážej ho..je to veterán…" bránil Alex svůj milovanej magneťák.
"jo..a vyrobili ho před měsícem…" dodal How a mručel když se o něj Kev opíral.
"Kolosi…." Začal nevinně a raději i rychle skončil, když se Kev zavrtěl že ho ruší.
"hele myslím že už sou dospělý…" dodal po chvili Kev že si vlastně mužou dělat co chtěj.
"a seš si jistej že ta občanka byla její a ne mámy?" ozval se hned pobaveně Alex.
"no když studuje vejšku tak ji třináct nebude…nebo jo?" koukl na ně How a kluci se pobaveně uchechtli a rychle si zacpali pusy když slyšeli uvnitř pokoje nějakej šramot.

"Do toho však víš jak se to dělá , už si to tolikrat zkoušel před zrcadlem to se nedá zkazit..no dobře, ty víš jak to umíš zkazit ale ted na to nemysli…mysli na její krásný oči..jo oči to je správně…je tak roztomilá….hele a taky natahuje rty ..no tak do toho ty chlape..a to si říkáš muž? ..na co čekááš.." spoustu myšlenek se dokázalo Nickovi prohnat hlavou než se vůbec donutil se k ní přiblížit natolik aby se dotýkali nosy a s rozechvělými rty se nestihnul ani dotknout povystrčenýho spodního když mu do pusy vlitlo pírko z toho jak roztrhali polštáře a ješte to tam lítalo.
Nick se hned posadil a začal prskat a Julie hned ustaraně vylítla na kolena a plácala ho po zádech. Zastavila ji až Nickova ruka, která ji chytla za zápěstí.
"to ..to je dobrý…to jenom pírko…" heknul po chvili a znechuceně ho hodil na zem.
"hloupý pírko…" usmála se Julie a pohladila ho po zádech "radši už pudu" zvedla se a sundala si z vlasů s usměvem pírko a zapla si mikinu.
"Julie prosím neodcházej… já vím že se chovám jako inbecil ale snad kvuli tomu nemusíš pořád utíkat.." prosebně z postele vyskočil a chytl ji za ruku.
"Já já neutíkam" vykoktala ze sebe překvapeně i když se ji sevřelo hrdlo.
"ale jo …utíkáš…" trval si na svým a pohladil ji po tváři.
Julie mu těkavě koukala do očí jak hledala správný slova a nakonec ho jemně políbila na tvář a při pocitu volnosti ruky se drobně pousmála, otočila se a spěšně došla ke dveřim a trochu nadskočila když se dovnitř vyvalilo několik hrníčků, rukou a hlav.
"Tak a mám toho právě dost…chci se odstěhovat…" zahřímal Nick naštvaně a kluci se na něj mile zubili. Julie na ně se smíchem koukala, ješte jednou se ohlidla na Nicka a pak mezi těma rukama nohama opatrně prošla a vyšla ven.
"Běž za ní…" heknul Kevin když viděl jak Nick na ně jenom zírá.
"jdi a pořádně ji to udělej..jenom tak si ji udržíš…" zahekal Alex co byl někde vespod hromady.
"Bože Mekdonalde…seš vážně nechutnej…" zavrčel Nick ale popadl bundu a hned vyběhl za ní a přitom nezapoměl kluky pořádně pošlapat.
"ouch…to byla masááž…." Ozval se po chvili nadšeně Howie a kluci se s mručením začli sbírat.

"Julii…počkej prosimtěě…" hekal když ji na setmělé uličce osvětlené jenom lampamy doběhl. Julie na něj překvapeně koukla a usmála se.
"Ammm…můžu tě doprovodit? ..nechci aby si šla sama…aby se ti…něco nestalo…"
koukl na nebe jak si zase připadal trochu pitomě.
"dobře…" pousmála se a zase se otočila ve směru chůze a trochu zvolnila krok jak už se ji ani nechtělo tolik pospíchat když sebou měla ochranu.
Celou cestu oba zarytě mlčeli a koukali se na nebe nebo sebe. Kdykoliv se jejích pohledy střetli , usmáli se a Julie hned sklopila pohled do chodníku
"Proč mlčíš?" zeptal se po chvili když došli do kolejní ulice.
"a proč mlčíš ty?" odvětila mu s usměvem a Nick pobaveně koukl do nebes.
"mlčim protože….nechci nic zkazit…" usmál se a trochu ji zapnul bundu jak se mu zdálo že je zima.
"mlčením to ale všechno kazíš" poznamenala s usměvem a Nick na ní překvapeně koukl.
"eh no…tim sem teda chtěla jako říct že je škoda že mlčíš máš moc hezkej hlas…teda je jasný že máš hezkej hlas když si zpěvák ale prostě jsem ráda když mluvíš protože víš jak to myslim..sakra…" trochu se u toho kroutila jak se do toho motala až se tomu začla skoro smát a Nick na ní s připitomělým usměvem koukal.
"nekoukej tak.." pípla s trochu přeskočeným hlasem když k němu zvedla pohled a Nick s usměvem pokrčil rameny že za to nemuže, že už je takovej.
Julie chvili tak koukala po okolí a přemýšlela jak mu dát dobrou noc až v jednu chvíli ji motýlci v břiše přemohli a ona pohladila ho po tváři a v druhé chvili si ho k sobě přitáhla a věnovala mu polibek na rty. Ne ten obyčejný, ale vášnivý..Nick trochu vyjeveně zavrávoral a snažil se rukama chytit čehokoliv v okolí aby ji nepovalil na zem až se dlaní zachytil o parkovací automat a druhou ji obmotal kolem pasu. Jemně se dotýkala jeho tváří a krku a Nick když popadl zpátky svoji rovnováhu dal jednu nohu na obrubnik a trochu si ji přetáhl na sebe, hladil ji po zádech a děkoval bohu že tahle chvile přišla. Julie se jemně vpíjela do jeho rtů který nedokázala vyhnat z hlavy a Nick vnímal jen její dotyky a dech ve svých dlaní .
"To je bláznivý.." hekla po chvili co se rychle pustila a vymanila se od něj. Nick na ní vyjukaně koukal a hned se začal omlouvat. Julie se trochu vzpamatovala a se sklopeným pohledem se pousmála a pak mu dala prst přes rty aby už nemluvil.
"ale já neřekla že to toho lituju…." Usmála se a Nick se utápěl v jejím nepřestávájícím úsměvu.
"dobrou …" špitla , pohladila ho po tváři a s usměvem se otočila a pomalu šla ke dveřím a Nick tam ješte chvíli stál a zamával ji. Jen co se za ní dveře zavřeli div vzrušeně nevyjekl nahlas jak si skoro i radostí zatancoval.
"Cartere..seš borec…." Zatnul zuby a se zatnutou pěstí si zatrhnul rukou a pak se narovnal a urovnal si mikinu.
"Jo ale rychlejší by si taky mohl bejt.." trochu si protáhnul krk a ramena, ješte se podíval na zhaslou kolej kde svítila dvě tři okna.
"Díky Keve..." šeptl si ješte pro sebe a pomalu se vydal zpátky.
Julie zavřela dveře a šmatala po vypínači a mručela jak ji to nešlo tak se opřela zádama o dveře a na chvili zavřela oči a začla se usmívat.
"Julie?" ozvalo se po chvili na chodbě a rozsvitilo se.
"No konečně…kde si byla?……co se ti to stalo??" zírala na ni Ann když Julie se na ní jenom kouzelně usmála a odlepila se od dveří.
"já nevim…asi sem se zbláznila…ale….tak …jahodový rty nemá snad nikdo…." Rozplývala se a Ann na ni skepticky koukala.
"já věděla že ta brigáda v jahodárně je blbost…" zavrtěla nad tim hlavou a táhla Julii do pokoje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama