Svatba

12. února 2014 v 21:42 | Brige

Snoubenci: Mike Fisher a Carrie Underwood (Fisher)
FAKTA
Datum: 10.6.2012
Místo: Georgia's Ritz-Carlton Reynolds Plantation
Počet hostů: 250 hostů

ŠATY
"Chtěla něco velkého a magického," řekla designérka Monique Lhuiller, za kterou Carrie přišla kvůli svatebním šatům, které byli zdobeny více než 3 tisícemi kousky květů Organza posypaný krystaly.
TIARA
Tiaru dostala Carrie od svého nastávajícího muže, Mika. Jedná se o 40 karátovou tiaru s diamantem a bílým zlatem, který pro Carrie vyrobil Johnathon Arndt. "Mike jí říká "Princezno" takže to naprosto sedělo" řekla umělkyně na makeup a kamarádka Melissa Schleicher.
lOOK
"Šaty byli plné, takže sme to chtěli jednoduchý, klasický makeup, chtěla sem, aby zářila a abych si byla jistá, že všechno bude voděodolné, jsem si jistá, že nějaká slza poteče" řekla Mellisa.

DORT
Dort měl dvě složky. Na vrchu byl kulatý dort a zbylých šest pater tvořili čajové dortíčky s vanilkou a vanilkovým máslem, které oba manželé milují. Vše vytvořila kamarádka Ivey Childers, manželka bassykaristy z její skupiny a majitelka IvyCake ve Franklinu, Tenn.

MÍSTNOST
Všechno bylo dle přání Mika sladěno hodně "žensky". Antické židle, stříbrné květinové nabíječky, zamilovaný ptáčci jako držáček jmenovek, jemné růžové osvětlení, které se měnilo do horké růžové během tancování v sále" řekl svatební plánovač Jayene Bubis.

JÍDELNÍČEK
Nabídka jídla byla uzpůsobena jak pro vegetariány jako je Carrie (Ořešákový squash raviolly) a masožravce jako Mike (pečený filet Mignon na bylinkách)

10.6.2012 byl dnem, kdy se zmenil život dvou zamilovaným lidem, americké zpěvačce a kanadskému hokejistovi, kdy si řekli nazvájem "I Do" před 250ti nejbližšími pod altánem. Carrie měla u sebe osm družiček ve sladěných lehce růžových šatech, kde mimojiné družičkami byli její dvě sestry a kamarádka Mellisa. "Když jsme ji do vlasů zasadili tiaru, otočila se na mě a povídá "Já se vdávám!"" prozradila Mellisa, která se Carrie postarala i o makeup. "Našla lásku svého života - Mike je její vysněný princ" Mike, musí mít v sobě něco speciálního, jak se vyrovnal se životem slavné country zpěvačky, ale Cariin krysařík Ace se rozhodl nedat svoji paničku jen tak bez boje. Když se měli po svém slibu poprvé políbit,tleskot přítomných přehlušil a usadil štětok Aceho, oblečenýho v růžovém oblečku. "Štěkal jak bláznivý" smála se Carrie. "jen žárlil, sebral jsem mu jeho ženu!" smál se Mike. Den, před svatbou uvítali Carrie a Mike hosty v Ritzu sladkým čajem, pečivem s pekanovými ořechy, jahodovými dortíky a večerním překvapením - ohňostrojem. "Přáli si nějaké místo, kde by je nikdo nerušil a zároveň všichni mohli být pospopolu a užívat si skvělý čas" Povyprávěl Jayne Bubis o místu konání. Dveře i podlaha byla vyzdobena monogramem "MC" a v některých místnostech byla možnost si prohlídnout fotky z dětství Mika a Carrie (například k vydění byla fotka Carrie s její první cenou za zpěv a Mike vystavil fotku s jeho první hokejovou trofejí) a fotky obou rodin. Než nastal správný okamžik, Carrie trávila čas se svými sestrami a maminkou a užívali si chvilky, kdy mohli být "hloupí" .. Carrie také řekla krásnou momentku se svým otcem, který se moc do společnosti nežene. "Byli jsme spolu v malé místnosti, před tím než mě odvedl k oltáři a vyprávěl mi o jeho svatbě s maminkou. Když prý se brali, měl pocit, že asi bude zvracet" smála se Carrie "bylo to pro mě nezapomenutelný okamžik, táta o svatbě nikdy předtim nemluvil" Mike pro Carrie udělal hodně a Carrie nezůstala pozadu. Oba mají rádi písničku "Love Never Fails" od Brandona Heathse. Mike tohoto zpěváka má velmi rád. A tak Carrie dokázala Brandona pozvat na svatbu a on jim tuto píseň zazpíval živě. Mike vůbec neměl tušení a podíval se na Carrie jako "Wow!Tohle si udělala pro mě?!" prozradila Melissa "a pak se smáli a tulili se a byli prostě štastní"

PÁR OFICIÁLNÍCH FOTEK
image host image host image host image host image host image host image host image host
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama