Scream || part I

28. února 2014 v 17:02 | Brige
Od našeho prvního setkání a naší první schůzky, rande a všeho takového, uběhlo už spoustu let. Spolu s Nickem jsme zažili vzestupy i pády na nejhlubší dno, pár chvil odloučení, smíření, návratů, jeho drogové a alkoholové opojení, opuštění člena skupiny Backstreet Boys, naučení se ignorovat všudypřítomné fotografy, šťouraly v soukromí, ale i zařizování společného bydlení, pořízení prvního společného čtyřnohého miláčka s chlupy a slinami ve všem našem oblečení. Jednoduše řečeno, naučili jsme se toho spolu hodně. A všechno jsme nakonec společně překonali. Dobře, ne všechny časy byly perfektní, ale život nejde naplánovat dopředu. Můžete si sice říct, za pár let bych chtěl mít rodinu, dům a spokojený život. Přesto život je takový, že vám do cesty klade spoustu příjemných i nepříjemných pastí a strastí. Ale pokud najdete svou druhou polovičku člověka, se kterým můžete sdílet své myšlenky a vědět, že se o něj v dané chvíli můžete opřít a podpoří vás v kterékoliv blbosti, život se žije lépe.

Myslím, že nám náš třetí a nejdelší rozchod pomohl v mnoha věcech. Nickovi stačilo půl roku se totálně zřídit a zjistit, že z tohohle se už jen tak sám nevyhrabe. Přiletěl za mnou, protože věděl, že ho znám v podstatě všemi směry i myšlenkami a prosil mě o pomoc. Nevím, co mě a jeho popadlo, protože v tu chvíli jsme měli oba jiné partnery, ale já konečně svolila k odstěhování se do Spojených států. Ah, ano, zapomněla jsem říci, že vlastně po dobu našeho vztahu jsem odmítala opustit Anglii, žili jsme jak kočovníci mezi těmito státy. Mělo to svoje výhody i nevýhody. Vrátím se zpět, přitáhla jsem všechny svoje věci do Ameriky a začala dělat chůvu velkému miminu. Měli jsme dohodu-já ho ohlídám, aby se ze všeho dostal, a on dotočí s BSB nové album. Pak zase budu moct se vrátit domů. Jenže během toho všeho starání, jsme oba přišli na to, že stará láska prostě nerezaví. Spadli jsme do toho opět, zas a znovu a jak jinak než po hlavě.

Nicka jsem na dva týdny v nejhorší chvíli poslala do léčebny a v den jeho návratu jsem si pro jistotu začala stavět bunkr a oblékla se do největší vrstvy oblečení, aby mě nebolelo, až mě bude chtít za to všechno tam zabít. Místo toho přišel vyrovnaný člověk, který mě a klukům poděkoval za podporu. Vyhodil všechny svoje tajné skrýše, všechny mi je ukázal-prý jenom pro jistotu, kdyby se mi zdálo, že zase blbne a že přesně za tři roky mě požádá o ruku a založíme spolu rodinu. Tenkrát jsem mu se smíchem řekla, že je lhář. A náš život začal nabírat na těch lepších obrátkách. Že tenkrát mluvil naprosto vážně, jsem si všímala následujících pár let-drog se nedotknul, cigarety vyhazoval oknem, pokud nějakou našel a alkoholu se dotkl jen výjimečně a symbolicky, na oslavách. A přesně tři roky, na den, kdy se vrátil z léčebny, mě vzal na báječnou večeři, kterou sám uvařil, do altánku v parku, který vyzdobil mými oblíbenými květinami. Bylo to pohádkově nádherné. O tu ruku mě nakonec opravdu požádal. Odmítla jsem. Věděla jsem, že by se v manželství necítil dobře. Bál se prokletí, které měl v rodině. Všichni z jeho strany jsou rozvedení. Bylo od něj velkorysé, že přesto všechno chtěl tohle se mnou podstoupit, ale bylo by sobecké říct "ano". K čemu mít na lásku papíře a házet na sebe špínu u případného rozvodu, když nechat si jenom posvětit, to na čem jsme se shodli už na začátku vztahu. Když se rozejdeme, rozdělíme si svoje věci a pokud bychom měli už dítě, šlo by všechno pouze na jeho účet. Takže…proč se hnát do chomoutu, když nám to skvěle klape i bez něho. Evidentně se mu v té chvíli ulevilo a veškeré starosti spadly daleko od nás. Přiklonil se ke mně a šeptal mi nekonečně nádherných a zamilovaných slov, jako nespočetně několikrát potom. Jako právě teď….

| 02 | Příjemně strávený večer?
/Podhudba:

"Kušuj, já chci spááát….zejtra mám pohovor…" uchechtla se Julie, jak schoulená ke svému polštáři odolávala několikátému útoku polštářem protivníka.
"Spát? Vždyť je sotva půl jedenáctý……takže…žádný spaní…" stáhl z ní Nick rozjařeně peřinu a odhodil ji někam do kouta.
"Co po mě chceš!" otočila se na něj útočně s polštářem nad hlavou připraveným k boji.
"Pusu!" vyhrkl Nick a jako superman k ní skočil s napřaženou rukou a plazil se k ní.
"Jo jasně…jednu pusu…a pak to dopadne jako minule…budeš volat klukům, že je ti strašně špatně, že jsi spal při otevřeném okně, sežral flašku feferonek, proto vůbec nebudeš moct vstát z postele co?" Julie se pobaveně přetočila na boku a jednou rukou si podepřela hlavu a druhou pobaveně plácala do postele a čekala, kdy se tam objeví i jeho hlava aby ji mohla připlácnout k prostěradlu.
"Myslím, že mi už tuhle výmluvu prokoukli …musím si vymyslet jinou…." rošťácky zabrumlal a plazil se tváří po posteli až k ní, aby se jí vynořil u obličeje a ukradl si tak pusu pro sebe.
"Víš medvídku, ono by bohatě stačilo, kdyby ses u toho vykrucování z povinností tolik neusmíval…pak by ti to i sežrali," s úsměvem na něj vyšpulila rty a když se už blížil, se smíchem mu ucukla a schovala obličej do polštáře.
"Hemš…"zahučel Nick obličejem do postele a pootočil se tak, aby na ní jedním okem koukal a pozvedl obočí, co to mělo znamenat.
"Cos myslel? Že ti poskytnu pusu bez boje?" překvapeně pozvedla obočí, že to by bylo setsakra levný.
"A ne??" posadil se do tureckého sedu a s hypnotickým úsměvem na ní koukal, jak si vlasy smotala do gumičky a odložila hodinky na stolek.
"Ne," odvětila mu se sladkým úsměvem a zachumlala se pod peřinu.
"No dobrá…když boj….tak boj…." pokrčil rameny a zalezl pod svoji peřinu a dal si ruce za hlavu. Na stropě ho zaujaly odlesky vlnek z osvětleného bazénu. Taktickou chvíli vyčkával, než nastal správný čas Juliinina úpadku do spánku, kdy byla schopná odpovídat pouze bručením nebo mručením, v komunikativnějším případě chrápáním, a přitulil se k ní na záda. Ujistil se, že ji tím moc neprobral a v duchu se uchechtával nad její sladkou naivitou po tolika letech vztahu. Poblahopřál si, jaký on je parchant a lehce se prsty pod peřinou procházel po jejím stehně až k boku, kde ji ve vteřině něžnosti začal lochtat.
"UÁÁÁÁÁ CARTEREEEEEEEEEEE" vylítla vyděšeně z postele rychlostí jako při urgentních žaludečních potížích a začala kolem sebe a především jeho mlátit polštářem. Nick se smál jako divej až se popadal za břicho a svalil se smíchy na záda a chechtal se do stropu, jak se mu to vydařilo.
/Podhudba:

"Ty jeden……hřebče…." pronesla odevzdaně, jak se rozloučila se spánkem a přistoupila na jeho svádějící hru.
Rychle, než by ho napadlo se zase převalit, mu sedla obkročmo na břicho a ruce mu zabezpečila svými nad jeho hlavou, aby se nemohl bránit. Nick se místo obvyklého vrtění jen s úsměvem na ní koukal jak se vítězně tváří. Julie se hrdě narovnala, že ho dostala na lopatky a spokojeně na něj z vrchu koukala. Přesto si pak nakonec skousla ret při pohledu na jeho úsměv, rozpustila si vlasy, naklonila se, aby ho lochtali po hrudi a láskyplně mu svými rty pohladila jeho. Nick si spokojeně vrněl a lehce vyklouzl dlaněmi z jejího sevření, přehodil ji vlasy na jednu stranu krku a blaženě se pustil do ochutnávání jejích rtů a tváře. Julie si spokojeně vrněla a přitulila se mu na hruď a zapřela se rukama u jeho hlavy. Milovali tyhle chvíle klidu, kdy měli čas jen sami na sebe a nic jiného kolem neexistovalo. Neuběhlo zas tolik času, kdy se Nick lehce nervózně zavrtěl pod vibracemi a Julie se na něj hned tázavě podívala.
"Přísahám, že ti to vynahradím…" pronesl tiše a vážně.
"Vypadni už prosím tě…nebo se bez tebe zblázněj…." mávla nad ním rukou, zalezla si na svojí půlku, šmátla po kalendáři, kde zapsala už třiadvacátou čárku v měsíci pod "vynahradím", nechala si dát pusu a zachumlala se pod peřinu.
"Vážně…slibuju. Tentokrát už fakt jo." rychle se navlíknul alespoň do kalhot, nadšeně ji políbil a letěl do obýváku zapnout wifi, aby mohli s kluky zapařit.
"Jo jo …já vím….proč já ti ty trenky s kapsičkou kupovala…" zabrumlala si pro sebe pobaveně a odevzdala se do snů.

| 03 | Jednoho dne tě zabiju

"Jednoho krásného dne tě zabiju…." povzdechla si Julie, jakmile se vrátila z ranního pohovoru.
Sesbírala po obýváku kelímky od kafé ze všech možných kaváren, které mají otevřeno do noci, plechovky od energy drinků a rozházené obaly her. Když srovnala veškerou sbírku her, rozřadila je podle abecedy a zda patří do PC nebo do Xboxu, uběhly dvě hodiny. Zamyšleně se rozhlédla po bytě, kde je a prošla pokoj po pokoji. Nicka našla spícího rozpláclého v posteli v ložnici s hlasitým spokojeným chrápotem. Ty máš teda život, pomyslela si pobaveně a raději se odebrala do kuchyně, kam ji kluci při jejich návštěvách s velkou oblibou umísťovali. Pustila si potichu rádio, aby ji to rychleji utíkalo a měla chvilku pro sebe. Byli doby, kdy se k rádiu pekelně dlouho nepodívala. Ovšem, vše se rázem změnilo vydáním zaručeně skvělé hry na počítač. To pak měla tolik času, že chvílemi se jí ježily vlasy hrůzou, když Nick byť kolem ní jenom prošel, jak si myslela, že kolikrát není doma a je někde na turné, když v posteli usínala sama.
"Pap pap pa pááram." broukala si pro sebe písničku od Lisy Scott Lee, která zrovna hrála v rádiu, zesílila si její "Boy on the dance floor" a u míchání omáčky se v rytmu pohupovala a prozpěvovala si. V odlesku kovové ledničky ji však zarazil stín, který se jí zásadně nelíbil. Svraštila čelo a pak s povzdechem lžičkou nabrala omáčku a ochutnala ji.
Zpoza lednice vyčuhovala bílá ponožka na lidské ruce a v pozici vojáka na zemi se snažila nasávat čistý vzduch. Julie si sundala podpatky a potichu proběhla z kuchyně do obýváku a průchodem se dostala na chodbu. Nahodila pobaveně vítězný pohled a přišlápla Howiemu nohou záda víc k zemi.
"Až dovytřeš kuchyň, mohl bys prosím vytřít i v koupelně?" pozvedla obočí a Howie se nezmohl leknutím ani na výkřik a odevzdaně se na ní podíval přes rameno.
"No jo…řeknu, že nás bylo šest a tys neměl šanci."
Protočila oči. Howie se zaculil a Julia došla ke dveřím, trhla klikou od hlavního vchodu a nezúčastněně odešla do kuchyně sundat omáčku z plotny.
Alík se ani nezdržoval zouváním a zamířil rovnou ke stolu, Brian slušně pozdravil, sundal si boty, cestou vzal ze skříně prostírání a příbory a s nadšeným úsměvem se usadil ke stolu a se vzpřímeným příborem koukal na Julii a po chvíli se k němu přidal i How a všichni tři s polykáním pokaždé když Julie ochutnala omáčku či přílohu, hypnotizovali připravené prkýnko na hrnec.
"Dejte si pod sebe vanu…jíst se ještě nebude, Nick spí…" Julie si dala hrnec na přípravnou plochu a pak skvělou rajskou omáčku přelila do servírovací mísy a připravila knedlíky.
"Cože? Myslím, že nemá cenu na něj čekat," hodil po ní AJ oči, že určitě ten hlad jen tam mít nebude a že má minimálně zimní spánek, ačkoliv je červenec a mlsně se olizoval, při linoucí se vůni.
"Pánové, měla bych vám zase sehnat nějakou slečnu do baráku. Tenhle měsíc jste tu na jídle už asi po desátý. Že, vás nikdo nezval, o tom se ani už nezmiňuju," protočila oči a donesla omáčku na stůl a kluci se po tom hned hladově vrhli.
"Prosím tě ale nějakou odolnou. Ta poslední dokonce lezla i po stropě a děsně radostně se smála, když viděla bílou kazajku, jen aby nemusela k Alíkovi do pokoje." zachechtal se Brian a pomlaskával si nad talířem.
"To nevíš, že když sis adoptovala Nicka, že sis adoptovala i nás??" zeptal se sladce How a začal mlátit Alíka hlava nehlava přineseným tulipánem, jak se mu ta gorila snažila sebrat jeho ulovený kus masa.
"S touhle skutečností jsem se ještě nesrovnala," pronesla smířeným tonem a přepočítávala počet prostírání na stole.

"On někdo ještě přijde??" zamyšleně na ně koukala, že pořád ji to vycházelo o člověka navíc i s ní a Nickem. Kluci na sebe jenom významně koukli a s hlasitým mlaskáním a huhláním se pustili do jídla.
"Kdybych si alespoň s vámi mohla pokecat…" zabručela a otočila se tváří ke dveřím, když se rozezněl zvonek. Tázavě se podívala na kluky, jestli v tom zas nemají prsty a za jejich pokrčením rameny šla otevřít. První co jí málem přerazilo nos, byla vstrčená obrovská květina před horou masa.
"Kevine!" nadšeně ho objala, když se květina k ní víc snížila a objevil se tak jeho obličej.
"Ahoj, nejdu nevhod?? Tady jsem si dovolil malou pozornost. Kluci říkali, že tu budou na mě čekat…" usmál se mile a Julie ho hned pustila dovnitř.
"No čekat…nevím, co je pojem "čekat" u nich ale asi jo. Pojď, posaď se. Nick tě hrozně rád uvidí, hrozně se mu po tobě stýská. Už jsme si říkali, že bychom vás jeli příští měsíc navštívit," nadšeně šla dát kytku do vázy a dát ji na stůl a Kevin se mezitím pozdravil s kluky, kteří mu hlesli od talířů a raději si je drželi a Kevin se porozhlédl po sice střídmě ale útulně zařízeném bytě a posadil se ke klukům. Ti si ho prohlíželi koutkem oka a synchronizovaně se od něj horní částí těla s talíři v ruce odtáhli.
Kevin se uchechtl pod knírek a koukl na Julii "Koukám, že se tu nic nezměnilo…" narážel tím na kluky a prohlížel si obrazy složené ze společných fotek. Jako odpověď se mu dostal Juliin smích a bouchnutí dveří.
"Nazdar. Dneska odveta nebude, chci se věnovat svojí krásný přítelkyni, kterou si jednou vezmu a budeme mít kupu dětí a budeme žít spolu v domově důchodců," lebedil si Nick pomalu jenom v triku a spodkách z pokoje, protahoval se a mnul si oči, jak si všiml jenom prakticky AJ a doplachtil se až k Julii, ke který se přitulil a začal ji brumlat na krk.
"Jasně…takže v devět," pobaveně se na něj ohlídla a líbla ho na čelo a Nick se začal sladce připitoměle usmívat.
"Néééee, aaž v půl desátý," spokojeně brumlal a objal ji kolem pasu.
"Ale no tak, tomu sám nevěříš…" zachechtala se a dala mu ochutnat ze lžičky omáčku.
"Mňam, miluju tě," roztomile se na ní směsicí šťastného a ospalého úsměvu podíval a líbil ji na nos.
"No já tebe taky, a teď se padej oblíknout, ať mi tu před návštěvou neděláš ostudu." plácla ho přes zadek, když se jí pustil a mířil pomalu do pokoje.
"Čau magoři, čau Keve…" usmíval se a se zíváním a drbáním na břiše se ploužil do pokoje, kde se chytl za rám, sklapl pusu a pomalu se otočil zpátky ke stolu. Kevin s pobaveně semknutými rty mu lehce mávnul na pozdrav a Nick se rozzářil.
"KEVÉÉÉ ...Já tě tak rád vidím…" vypadlo z něj po chvíli jenom nadšeně a hnal se ho obejmout a poplácat po zádech.
"Jo, taky si říkám, už je ti zase potřeba vyprášit kožich…." zasmál se a zase rád svého kamaráda po tolika letech pořádně objal.
"Awwwwwwwwww," vzdychl Howie rozněžněle, když je tak pozoroval a Julie si s úsměvem nandala, sedla si ke stolu a pustila se do jídla. Alík toho využil a sebral Howovi talíř a Brian se pohodlně usadil a snažil se v té džungli jíst spořádaně.

| 04 | Boys Night Out

Ten večer si kluci po dlouhé době vyrazili jako kamarádi zase pospolu a užívali si to všemi doušky.
Kevin jim povyprávěl všechno, co zažil a že asi už bude táta, což kluky naprosto dojalo a pořádně to všechno zapili. Kluci mu na oplátku povyprávěli všechno, u čeho Kevin nebyl a zkusili ho znovu ukecat, jestli by se nechtěl vrátit.
Nick doteď tvrdí, že neví, jestli to bylo těmi panáky nebo tím, že se mu už fakt po nich taky stýskalo, ale Kevin s návratem souhlasil. Tu noc nešli vůbec spát a měli celkem velký problém vysvětlit, proč Julii v noci volala policie, ať si jde Nicka a ostatní vyzvednout. Musela za ně zaplatit kauci a ukradenou zvětšenou mapu spojených států ze zdi baru, kde byli pařit. Cestou neřekla ani slovo, ale zato kluci toho měli víc na jazyku než v hlavě.
/Podhudba:


"Doufám, že se pořádně pozvracíte, bude vás šíleně bolet hlava…kruci Alexi, já neřekla "zvracej"" ohlédla se na ně, když stáli na červené a protočila oči, jak si Alík nejspíš popletl příkazy.

Zbytek cesty už jenom na ně házela naštvané pohledy přes zpětné zrcátko a kluci potěšeně pokračovali v zábavě. Doma je všechny naházela k bazénu, ať si spěj tam, když jsou taková prasata a pokojně padla do postele a snažila se pokračovat ve snu, ze kterého jí vytrhl telefon od policie. Nespala ani deset minut, než z postele vstala a raději polomrtvé kluky natahala do obýváku, ze strachu, že by se v tom bazénu ještě utopili. Šikovní na to byli dost.

K brzkému ránu, než se stihla rozespale posadit na toaletu, vtrhnul do koupelny naprosto bílý Nick s rukama na puse a Julie tak tak uhnula a kecla si na zem. Znechuceně koukala na to, jak Nick ze sebe všechno sype do záchodové mísy a rezignovaně se opřela čelem o zeď a zacpala si nos.
"Je mi…hrozně…blbě," soukal ze sebe Nick zhroucený na míse, div mu netekly z očí slzy.
Julie po něm mrskla pohledem, že ona s tím nic nemá společného, až si nakonec pro sebe povzdechla "Za tohle půjdu do nebe…" pronesla víceméně pro sebe a objala ho kolem hrudi, "to bude dobrý zlato, nenuť to ze sebe. Pro něco ti dojdu a bude ti líp. Nee pusinku mi teď nedávej," ohrnula nos, když se na ní Nick rudýma očima otočil.
"Já si tě nezasloužím…." pronesl znechuceně sám ze sebe a Julie ho pohladila po zádech a zvedla se.
"líbí se mi jak vždy dokážeš uhodit hřebík na hlavičku...," prohodila a šla do kuchyně pro něco, po čem by se mu ulevilo, a když tak na všechny koukala, jak se dokázali rozlézt po celém bytě, radši ke každému dala hrnec.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama