Rodina

12. února 2014 v 21:37 | Brige
RODINA
Maminka: Carol Underwood povolání: učitelka Táta: Stephen Underwood povolání: farmář Sestra : Shanna Means povolání: učitelka Sestra : Stephanie Shelton povolání: učitelka
LÁSKY

2004/2005 - Drake Clark Moc se o tomhle mladíkovi neví, je že je ze stejého města a spolu chodili během Carriiny účasti v American Idol

2006/2007 - Tony Romo Tomy Romo je známý americký fotbalista, který se svým týmem několikrát vyhrál prestižní Super Bowl pohár. S Carrie chodili krátce, Tomy byl totiž vyhlášený proutník a nenechal skoro žádnou sukni na pokoji. Když se provalil jeho románek s herečkou Sophií Bush, rozešli se, ale v dobrém. Tomy začal chodit se zpěvačkou/herečkou Jessicou Simpson a Carrie na finále Superbowlu přidala ješte jednu písničku a to "Before He Cheats"

2006/2007 - Chase Crawford Americký herec, známý především ze seriálu Gossip Girl začal s Carrie chodit ke konci roku 2007, kdy oba byli velice populární. Zatímco se Chace nechával slyšet, jak Carrie moc miluje, moc se k sobě na veřejnosti neměli a Carrie v jednom rozhovoru se nakonec rozmluvila o tom, že s ní chodil jenom kvuli vyšší publicitě a zlepšení sledovanosti jeho seriálu. Nakonec to byla prý Carrie, která se s ním rozešla.

Mike Fisher (2008 - now ) datum narození: 5.5.1980 povolání: hokejista Před nástupem do NHL hrál za Sudbury Wolves, juniorský hokejový tým, odkud byl v roce 1998 draftován klubem Ottawa Senators jako 44. Ve své úvodní sezóně , 1999-2000, získal 9 bodů. V roce 2003 podstoupil operaci pravého loktu, který mu delší dobu způsoboval problémy a znemožňoval účast při zápasech. Během stávky v NHL hrál ve švýcarské hokejové lize za tým EV Zug. Za sezónu 2005-2006 byl navržen na Frank J. Selke Trophy jako nejlépe bránící útočník. Tu nakonec získal Rod Brind'Amour. Následující rok utrpěl při zápase s New York Islanders zranění levého kolena, což jej na delší dobu vyřadilo ze hry. Naneštěstí pro tým byl ve stejnou dobu zraněný i další útočník Jason Spezza. V sezóně 2007-2008 podepsal Fisher s Ottawa Senators pětiletou smlouvu na 21 milionů dolarů, zůstat by tedy měl až do roku 2013. Ve stejné sezóně si opět zranil levé koleno a nezúčastnil se play-off. Mike Fisher je označován za jednoho z klíčových hráčů Ottawa Senators, projevuje se aktivním stylem hry, střílí z každé pozice a tlačí se k brance. U fanoušků je velmi oblíbený. Fisher se narodil a vyrůstal v Peterboroughu. Jeho rodiči jsou Jim a Karen Fisherovi a jeho bratr Bud Fisher je hokejovým brankářem Quinnipiac University. Celá rodina se hlásí ke křesťanství. Ve škole ho nejvíce bavila matematika, nejméně pak angličtina. Jeho přezdívka je Fish, fanoušci si říkají Fish-heads (rybí hlavy). Jeho nejmíň oblíbeným jídlem jsou játra na cibulce. Když zrovna není sezóna NHL, věnuje se Fisher výuce na hokejových kempech pro mládež a navštěvuje dlouhodobě nemocné děti. Mimo to loví jeleny lukem nebo rybaří se svým bratrem a otcem. V roce 2008 se seznámil s country zpěvačkou a vítězkou čtvrté řady American Idol Carrie Underwood, zatím jsou stále spolu.Na konci roku 2009 Carrie požádal o ruku a vzali se na začátku roku 2010. Mike byl poté "prodán" do Nashvillského hokejového týmu , aby Carrie mohl být na blízku a žít spolu. (Zdroj : wikipedia.cz)

Carrie se s Mikem seznámila na jejím koncertě , když Mike přišel za ní do zakulisí během koncertu před 7, 700 tisici lidí v Scotiabank Place. Povídali si a pár dní na to spolu začli chodit. Oba se k tomu nechtěji vyjadřovat ale svuj vztah nepopírají. Mike chodí kdykoliv má čas na její koncerty a Carrie zase chodi s jeho rodiči a bratry do VIP boxu na jeho zapasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama