Povídky

25. února 2014 v 22:56 | Brige

Jedna z největších blbin, co kdy možná spatřila světlo světa je moje představivost a šílenost psát povídky. No..snad se Vám někdy nějaká zalíbí.

Skupinu Backstreet Boys Vám asi moc představovat nemusím, ale ne asi všichni znáte skupinu Five. Případně další postavy, se kterýma občas v příbězích blbnu. Proto si ve článku postavy můžete o nich dočíst více informací.


Bad Day |Dokončeno
Postavy: Five, Backstreet Boys, Lisa Carter, Nela Carter, Lucy Ryan Brown, Angel Brown
Synapse: Společné soužití britské klučíčí kapely Five a amerického boybandu Backstreet Boys hodně přineslo a hodně vzalo, ale největší pozitiva přinesli propojené vztahy..Kluci z Five byli pozváni na natáčení populárníhp pořadu, kde se mohli spokojeně vyřádit a svoje řádění si přinesli i do auta, na cestu zpět..přečíst


Troublemaker |Dokončeno
Postavy: Backstreet Boys, Dana
Synapse: Už dlouhodobě se americká skupina Backstreet Boys, především členové Nick a Howie stykají s holčičí partou. V jedné z dívek najde spřízněnou duši a doufá, že by z toho něco mohlo být. Jenže zapomíná dost na to, že žije společně s Nickem v jedné domácnosti a ten si jen tak svojí pozici ohrozit nenechá....část I // část II


Scream |Dokončeno
Postavy: Backstreet Boys, Julie
Synapse: Julie s Nickem už randí nějaký ten rok a život spokojeně plyne. Jenže neni vše růžové, tak jak to vypadá. Zbylý kluci neustále pořádají nálety na Nicka a tahají ho ke hrám. Julie už delší čas se to snaží překousnout až ji pak přijde nabídka od ostatních partnerek BSB, aby si spolu mohly vycházet na dámské jízdy a Nick udělá chybu.


Two Sides to Every Story|Dokončeno
Postavy: Backstreet Boys, Julia
Synapse: Julie, mladé děvče z Anglie se dostane do velké Ameriky, kde začne studovat. Její spolubydlící ji vytáhne na diskotéku. Julie se na ní však necítí dobře a tak opouští ji velmi brzy. Prochází se tmavými ulicemi a záhy zjistí, že to pro ní nebyl zrovna nejlepší nápad. Ale naštestí záchrana je blízko, v podobě modrookého blonďatého anděla.


Invincible
Postavy: Backstreet Boys, Lisa, Lucy, Blue, Five
Synapse: Backstreet Boys byli vysláni do Velké Británie i se svojí tour manager/choreografkou Lucií, která shodou okolností je sestrou Leeho Ryana ze skupiny Blue, aby se dali dohromady a sestavili nové album. Jenže víc než práce, je zajímá řádění, čímž se Lucka dostává do problémů. Lee se nechce smířit s tím, že by jeho sestra zase musela zpátky do Ameriky a tak se snaží všelijak ji zachránit. Pomocnou ruku mu podá jeho "tajná láska" Lil a její banda Five.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama