Bad Day

27. února 2014 v 17:40 | Brige
* Jedna z největších blbin, co jsem kdy vůbec dopsala a už je to nějaký ten pátek zpátky. Chyb si prosím nevšímejte i kdyby Vás sebevíc štvali

| 01 | Nevillovatíš

"Tak si to užijte…" pronesla a úspěšně se vyhýbala náletům jogurtu, startující ze lžičky Angel,která se pokoušela sama spapat jogurt.
"Zlato, jedu s klukama…to nehrozí, že bych si to neužil…." Jay se prohlížel v zrcadle a dlaní si přejížděl po hraně obličeje v zamyšlení, jestli by se raději ještě neměl oholit.
"Vypadáš skvěle lásko..neboj se…." Poznamenala Lucka přes rameno se zadržovaným smíchem.
"Tobě nic neunikne viď?" sklonil se nad ní a políbil ji do vlasů na rozloučenou a zamířil ke dveřím na chodbu.
"Musíme taťkovi zakázat kamarádíčkování se strejdou Ritchem….už začíná Nevillovitět…" s povzdechem nabrala kousek jogurtu a nabídla ho Angí, která mezitím zvedla lžičku se svým nabraným jogurtem a mávala tátovi, čímž podlahu pokryla bohatý krém s příchutí jahod nasekanými kousky jablek.
"Ale notak….vždyt je to proboha jenom kino….film..plátno..žádný divadlo, žádný tělo na tělo.." protestovala Lisa, zatímco oblíkala malou Nelly do šatiček.
"já ti to nezakazuju…jen prostě…nejsem z toho nějak absolutně odvázanej…" Nick seděl na posteli a snažil se přívětivý ton ačkoliv uvnitř jeho to vřelo.
"Nicku, je to film…" dala mu malou do náručí "ačkoliv..uznávám…Channing je pěkně sexy…" zaculila se a sladce ho políbila dlouze na rty.
"Dobře víš, že ho nesnášim…" zavrčel si víceméně pro sebe a houpal na kolenou malou a pozoroval Lisu jak se malovala.
"Vypadáš skvěle……." Pronesl ,zatímco se Lisa plížila ke dveřím a poslala mu vzdušný polibek.
"To jdeš za ním??" vyzklouzlo z něho, za což byl rázem spražen ostrým pohledem a za Lisou se zabouchly dveře.
"jasně…ja budu chodit za ním, když veškerý štěstí mám tady…haha , to tak…" mumlala si Lisa pobaveně cestou dolu v myšlenkách na Nicka, že by to teda pěkně vyhrála a popadla na chodbě Ritche, který se nemohl přestat dívat do zrcadla.
"tááák ahoooooooooj" ozvalo se mnohohlasně do vylidněné chodby a odpovědí se dostalo vzdálenými hlasy.

| 02 | Kdo tu řídí? Já nebo ty?

*po několika hodinách natáčení pořadu *
"Tak takhle dlouho sem se teda nezasmál…" chechtal se Ritch, sedící v zadní části Range Roveru za řidičem.
"Ty balonky Vám hodně dlouho nezapomenu! " zavrčela Lisa se skrytým smíchem a trochu zesílila rádio.
"myslim, že Jay tobě pavouka taky ne" pšiknul Scott vysmátě a setřel si z obličeje trochu gelu, co na něm zkoušel Ritch.
"Jeéééééééé Wigglee Jiggle Miggle…" rozzářil se Jay a hned radio zesílil na plný pecky. *AUDIO/VIDEO*
"I wanna seeee youuu wiggleee ittt…juuust a littleee biittt… " začlo pětihlasně řvát a otřásat autem na všechny strany, jak kluci začli nadšeně poskakovat a kroutit se a hlasitě zpívat.
"Já vás nesnášim…" začla se Lisa smát a radši si stáhla okýnko a vystrčila ruku na kapotu, aby si do ní mohla v rytmu poťukávat . Zároveň si užívala toho omamného pocitu z větru, které jí poskytoval o auto krájející dusný a horký den ve městě.
" jak já tenhle přejezd nesnáším" zabručela si víceméně pro sebe a zastavila před padajícími závorami a koukla na kluky, kteří se natřásali a kdyby jim v rozletu nepřekáželi sedačky, lítali by radostí po autě.
"ááááw proooč…" začli remcat kluci, když se Lisa nahla k rádiu a přehodila písničku na "Got Your Move Your Body" od Lick. *AUDIO/VIDEO*
"Protože je to sice naše auto, ale řídím já…." Zaprskala a zesílila si ji o něco víc, než měli kluci tu jejich. Kluci se na sebe nevěřícně podívali a seděli se sklopenýma hlavama, ale kdykoliv se Lisa jen trochu dokázala podívat z okýnka nenápadně si trsali rukama až když došlo k prostředku písničky, odhodili masky pokerových hráčů a začli tleskat a řvát slova písničky do rytmu.
"vy jste….." nadskočila, jak to od nich nečekala a s povzdechem přehodila flash disk a pustila si od Nicka "Im Taking Off"
"no no no …co ty protáhlý obličeje?" neudržela se pobavenýmu chichotaní při pozorování kluků v zrcátku.
"Nick asi hodně miluje Star Trek co? " rejpnul si Ritch po chvíli a musel začít odhánět Jaye, který se rozhodl na všech vyzkoušet Spockovu smrtelnou ruku.
"uááááááá nechte měěě…zlomil sem si vlas…." Halekal na celý auto Ritch, jak se ze strany na něj namáčkl Sean se Scottem a Abzem a Ritch začal tváří leštit okno.
"Tak jo..uděláme kompromis..co vy na to…." Zavelel po chvíli Jay dospěle a uvědoměle a pustil do repráků Rammsteiny, Du Hast.
"No…konečně pořádná hudba…" luskla si Lisa pobaveně a urovnávala si zpětný zrcátko a kontrolovala zatáčku,která byla za nimi.
"uíááíáiíáíáííáíí jjuííííííííííííí Liiiiiiiiiil hilfeec …" řehtal se Ritch jak Abz našel jeho slabinu na boku a začal ho lochat.
"Už by to mělo ject, už mě to tu nebaví.." povzdechl si Jay a Lisa pokývala hlavou
"Už by měl ject každou chvílí…….Tak necháte toho vy cvoci? Ja bych ráda dojela domu v AUTĚ…" otočila se jak čertík na sedačce a snažila se plácnout mezi sedačkama a Jay ji na to z přední sedačky hlasitě tleskal a podporoval.
"Ješte mu dej …pravej hák, levej kop,třetí oko……POZOR!" Jayův nadšený hlas přešel do toho, který doufal, že nikdy použít nebude muset - vyděšeného.
Než si všichni uvědomili, co se vlastně děje a Lisa stihla vrátit rukama na volant, jejich Range Rover prostřelil jednu ze závor jako kdyby tágem se rozstřelila připravená sada kulečníkových koulí.
Naložený kamion, který se vyřítil ze zatáčky neměl už žádnou šanci střetu zabránit a i přesto, že dupl na brzdy co nejdříve mohl , auto do kterého narazil odskočilo až do druhého kolejiště, kde jeho záď projíždějící rychlík za ohromného troubení nastřelil a napasoval ho tak do sloupu .

| 03 | Blah..zase zprávy

"hahaha to jsou pitomci.." Chechtal se AJ, který sledoval show v televizi a chechtal se jejich podání písničky od Blue.
"Mamčaa za chvili doma….už psala že jedou.." Nick seděl s malou Nelinkou u gauče a ukazoval ji divadlo se všema možnýma plyšákama, který kde našel a malá Angie s Nelinkou na něj nadšeně koukali a hltali každý jeho slovo a Nelinka se hlasitě dožadovala některých plyšáků, aby ochutnala, jak vlastně jsou moc dobrý.
"blah…zase zprávy…" zavrčel Alík a ztlumil zvuk, jak mu "kulturní" vložka překazila zábavu.
"no jo…blondýna utratila milion, ztratila se kočka, našel ji pes, ztratili kufry na letišti, nějakej pitomec zas neviděl svěšený závory…" komentoval to všechno znuděně s podloženou bradou a dal si nohy na stůl.
"zesil to…." Vyhrkl Nick, když koutkem oka zaregistroval fotku Ritche na obrazovce. AJ to rychle zesílil, když si té samé fotky všimnul a zvědavě se narovnal. Nick lehce polknul, když se vedle Ritchovi fotky objevila i Lisina a ty dvě fotky se posunuli nahoru a pod nima se objevila jedna velká společná fotka.

"Okolo půl sedmé se na hlavním železničním přejezdu u Surrey stala tragická dopravní nehoda, kdy musely být uzavřeny oba jízdní pruhy a odkloněn železniční provoz. Nákladní automobil zde vystrčil osobní auto značky Range Rover pod přijíždějící rychlík, který auto napasoval do sloupu držící závory. V autě, ve kterém v tu chvíli sedělo 6 lidí, nepřežili dva lidé, řidička, country zpěvačka Lisa Carterová, která vystupuje pod pseudonymem Carrie Underwood a zpěvák oblíbené britské skupiny Five, Ritchie Neville. Oba museli být z vozu vystříháni členy jednotky hasičů. Ostatní členové skupiny, kteří v tomto autě cestovali, byli převezeni do nemocnic s převážně těžkými zraněními. " znělo z úst moderátorky pro Nicka z velké vzdálenosti, jak nechtěl spořádat myšlenky, které mu probíhali hlavou. Nechtěl tomu uvěřit, nevěřil té blonďaté fuchtli, která mu bez jakékoliv známky lítosti v hlase sdělovala, že se jeho žena a matka jeho dcery nevrátí domů. Nevytrhlo ho z myšlenek a tupého zírání na televizi ani zvuk tříštícího se skleněného nádobí, které ve dveřích vypadlo z ochromených rukou Kristin. Stála tam a odmítala poslouchat to všechno, co v televizi říkali, doufala, že se jedná jen o nějakej hodně blbej žert, jak to v televizi občas bývá. Všechny její naděje se ale nakonec rozplynuly co shlédla do televize puštěné záběry z videokamery na sloupu a svezla se po futru dveří na zem a dala se do pláče.

Po nějaké chvíli, kdy se všechno dozvěděla i Lucka a hned zkoušela volat Jayovi na jeho mobil, seděli všichni v obývacím pokoji, kolem skleněného stolu, na kterým byli daní všechny telefony, co byli v domě. AJ s Kate soucitně koukali na Lucku s Kris, kterou Lucka držela kolem ramen a druhou k sobě tiskla Ang, která si bezstarostně u ní dřímala a Brian seděl u Nicka a s lítostí pozoroval jeho tvář, upřeně sledující Nelinku, která se pokoušela schramstnout plyšový myšičce nos.

"neveřím tomu, určitě se spletli….na to jsou moc chytří aby umřeli, vědějí,že bychom je zabili mi…" prohlásil Nick po chvíli mlčení a doufání, že se rozrazej dveře, jako to kolikrát dělali a vysmátě vejdou do domu.
"Dej mi na ní chvili pozor….budu tu za chvíli…" položil Nelinku k Brianovi, dal ji obrovský polibek na čelo a šel si vzít doklady a kliče.
"Kam si mysliš že jako jdeš?" vyhrkla za ním Lucka a otočila se směrem ke dveřím, kterými před vteřinama Nick vyletěl do chodby
"najít je….tolik nemocnic tu zas není…" křikl z chodby a Kris si utřela slzy.
"počkej….jedu s tebou…" vyskočila na nohy a popadla první boty, které viděla a utíkala za ním.
"neměla bych řídit? .." doklusávala za ním a nasedla do auta.
"ne….já to zvládnu…"pronesl tiše, zasedl na svoje místo a o dál se nestaral, jen aby rychle nastartoval auto a vyjel.

| 04 | Sladký domove

"ježiši kriste je po půlnoci a ty jdeš dovnitř jak přes den…děti a všichni určitě spěj…." Lamentoval přiškrceným hlasem Scott, když Jay se snažil dobývat do zámku.
"ty blbečku mysliš že to asi nevim?.....a kdyby náhodou..o tom autě ani slovo…kdyžtak jich bylo dvacet a měli smrdutý ponožky a rozhodně se je nebáli použít…" odsekl potichu a otevřel dveře.
"tohle nám nesežerou" sykl Abz a dodal svojí verzi o sázce pro chudý, kterou mu Scott s Jayem a Seanem nakonec odsouhlasili a vklouzli do baráku.
"nevíš, kde je vypínač? …ještě včera tu byl…" řekl nechápavým hlasem Abz, jak šmatal po zdi a nahmatal něco měkkýho, tak to se zalíbením pomačkal. Alespoň do té chvíle, než měkká zeď vyděšeně vyjekla a chodbu osvítilo světlo z lampy.
"Fuj ja se lekl…" oddychl si hlasitě Scott, když viděl Kerry, která usla v sedě na komodě, jak doufala, že se vrátí. Kerry bezeslova seskočila z komody a padla udivenému Scottovi kolem krku.
"tak mam pocit……..že to…" začal Sean překvapeně, že už to asi vědí, dokud se za jejich zády neozvalo naštvaně "JASONE PAULE BROWNE….TY JEDEN INBECILNI IGNORANTSKEJ SEBEKRITICKEJ SEBESTŘEDNEJ NENÁVIDIM TĚ, NAPROSTO NESCHOPNEJ ZAVOLAT HOVADSKEJ PITOMČE"
Jay s veškerou úlevou, zatímco všem trnulo za krkem se otočil a roztáhl ruce. Lucka chvíli naštvaně na něj koukala, ale když ho shlédla od hlavy k patě a ujistila se, že je vesměs celý, rozeběhla se a s nadšeným štastným úsměvem mu skočila do náruče, objala mu pas nohama a pevně se ho chytla kolem krku. Jay ji hned pevně sevřel do náruče a tiskl ji k sobě.
"neuvěříš jak strašně rád tě slyším…." Šeptl ji potichu a zabořil si obličej do jejího těla a užíval si ty chvíle, kdy ji mohl zase objímat.
"no…tak já jdu….se přivítat asi se sprchou…" pronesl Abz co se drbal ve vlasech, když pozoroval objímací páry .
"A já se scrabble…" prohlásil Sean a ti dva se raději vytratili.
"au, zlato…mm….tam to bolí…" zasykl Jay, když se mu Lucka namáčkla na pravou lopatku.
"promiň promiň…" vyděšeně z něho slezla, když si uvědomila, jak potrhaný věci on má na sobě a se skouslým rtem si ho prohlížela.
"jak ti je?" zeptala se nejistě a Jay ji s úsměvem pohladil po tváři.
"Neboj…ještě tu pár let budu…." Napřímil se hrdě a zakřenil se, jak ho škrábance na zádech pozlobili.
Lucka se mile usmála, jaký je to hrdina a hladila ho po zádech a malinko ji úsměv přešel.
"a….." zhluboka se nadechla a na chvíli zavřela oči, bála se, že dostane odpověď, kterou čekala.
"a?" zeptal se Jay starostlivě, jestli se něco děje a pohladil ji po vlasech.
"Lil….kde je?...." zeptala se tiše, Jay na ní mlčky koukal a pak se zarazil…
"Doháje Scotte, mi tam nechali Lisu.!!???" svraštil čelo , rozhlídnul se a ždouchl do Scotta, který se zarazil taky, zamyslel se a pak radši ještě otevřel dveře.
"díky bohu…" šeptla si Lucka, když viděla jak spolu s její mamčou pomáhají Ritchovi do kolečkového křesla a táhly ho nahoru.
"aaa sladký domov…" pronesl Ritch nadšeně, když ho ty dvě táhly nahoru a kluci jim raději šli pomoct a dostali Ritche do chodby.
"mlč, nebo ti z toho udělám domov poslední…" zavrčela Lisa, která ho tlačila jednou rukou a potichu si remcala , jak je těžkej, než kluci ho od nich převzali.
"Liiil…" vylítla Lucka nadšeně až uleveně, že televize kecala a než k ní doběhla s rozevřenýma rukama, tak se před ní zastavila a zírala na ní.
"ahooj.." usmála se Lisa nadšeně, ačkoliv přes její rameno hledala známku jakéhokoliv pohybu vysokého bloňdáka a pak stáhla pohled na ní a pobaveně se pousmála, co ji to šlo.
"no dobře.. připadam si jako z hororu, ale ten cosi profi steh na puse mi sundaj do týdne, to rudý v oku by mělo samo zmizet, ruka bude fit do pár měsíců a ty otoky ber prostě jako trik filmových maskérů…takže……dostanu alespoň objetí od tebe??" mile pozvedla obočí jak potřebovala se vrátit i myšlenkami zpátky, tam kde ji je nejlíp a Lucka pobaveně utřela slzy, které ji svévolně začaly utíkat z očí a opatrně ji objala.
"vypadáš skvěle…." Zamumlala když ji objímala a Lisa zavřela oči a s úsměvem ji taky objala.
"sklapni nebo tě budu v noci chodit strašit" odvětila potichu a Lucka se nahlas zasmála.
"Hele co bulíš…já vím, že ses nás chtěla zbavit, ale no co…Jaye sme ti zase přivezli…" pobaveně ji zdravou rukou otřela taky jednu slzu a koukala na ní.
"říkali, ….říkali, že jsi tam umřela…ty a Ritch….nevim, kde je Nick, nevim ani kde je Kris, už měli bejt doma, mam o ně strach… " zamumlala po chvíli sklesle a Lisa sklopila hlavu.
"no bože…tak jednou to tam s ní seklo a už z ní dělaj mrtvolu…." Uchechtl se Jay naoko, jak si pro Lucku ven došel, jak chtěl aby už šla s ním dovnitř.
"jo…televize no…." Pousmála se Lucka a Jay s Lisou si vyměnili krátký pohled a Jay si pak vedl Lucku rovnou do pokoje.
"Lil…pojď…převlíkneme postel a pujdeš si lehnout….já na ně počkám…" zavolala na ní Carol a Lisa poslušně šla domu "dobře…ale nejdřív jdu za Nelinkou….musím ji vidět…." Zavřela za sebou dveře.

"leží se ti pohodlně? Nemam ti tam dát ješte jeden polštář?" ptala se Lucka starostlivě, zatímco se Jay převlíknul do čistého oblečení a ulehl do postele.
"jo..je to perfektní mami…" pousmál se a natáhl se pro vodu,zapil dva prášky a vodu dopil až do dna skleničky.
"dojdu ti pro další…" popadla skleničku a hned se hnala ke dveřím.
"NE…….ne…" ozval se nejdřív hodně hlasitě a pak jenom lehce a úpěnlivě na ní koukal. Lucka se zarazila ve dveřích a překvapeně se na něj ohlídla.
"nechci abys teď někam..chodila….prosím….já…já tě potřebuju tady….u sebe….víc než kdykoliv kdy předtím…." Ozvalo se zlomeným hlasem přes celou místnost až se Lucce mírně podlomily kolena. Mlčky odložila skleničku na stolek a přisedla k němu na postel.
"potřebuju tě…." Šeptl když ho jemně vzala za ruku a on vděčně ji stiskl a nehnutě ležel a pozoroval ji. Nikdy ho neviděla natolik zničeného, natolik, aby věděla jak mu pomoci. Jemně stáhla světlo lampičky a přilehla k němu, aby mu alespoň tahle mohla být na blízku a on s vděčností ji držel za ruku a objal ji k sobě.
"jayi….ty se úplně chvěješ…." Ohlidla se na něj vystrašeně a on se na ní jemně usmál.
"to se ti zdá…" zavrtěl hlavou a stulil se hlavou k její, ruce nechal spojené na jejím bříšku a začal upadat do lehkého spánku, když cítil milované vůně a mohl pozorovat postýlku, v níž spala jejich milovaná dcerka. Snažil se ten den vypustit úplně z paměti a přepsat ho posledním viděním, které viděl, než teď zavřel oči.

| 05 | Ten den , ta noc

Té noci ačkoliv to tak nevypadalo se klukům nespalo moc dobře. Ritch se zmítal v posteli, Scott seděl u Kerry a nespustil z ní oči, Abz se nechal ukecat k jedný partičce šachů a Jay zamyšleně koukal na zeď. Očima přejel k telefonu, když mi potichu zapípala smska, sklopil pohled na spící Lucku, jak pokojně spí v jeho náručí a volnou rukou se natáhl pro mobil. Smsku mu poslala Lisa s Ritchem s animací drinku. Už měl chuť ji odepsat, že nepřijde, ale nakonec text smazal, telefon položil zpátky a opatrně se z postele vytratil.

"Víte, že na ty prášky na bolest nesmíme alkohol? " zeptal se Jay pobaveně mezi dveřma se založenýma rukama na hrudi, jakmile kluci a Lisa do sebe kopli panáka čehosi čistě průhlednýho.
"řekl ten, co se otevřeně hlásí k trávě…" pousmála se Lisa a obratně jednu skleničku naplnila z láhve a pinkla ke konci stolu.
"a s jednou rukou…" pochlubila se a Jay se pobaveně zasmál.
"tobě už taky asi hráblo…" sedl si k tomu, kopl to do sebe a málem poprskal všechny, jak se začal křenit.
"no no no …" zamlaskala a neubránila se milému úsměvu.
"srabe…myslel sem, že pijem…."oklepal se po zjištění že si dal panáka vody.
"snažim se už hodinu přesvědčit, že je to vodka…ješte se mi to nepodařilo…" pousmála se a šla k lince pro citrony. Rovnou je tam chtěla nakrájet, ale s jednou rukou přivázanou k tělu ji to moc nešlo, tak si na to vzala paličku na maso.
"vy už jste tu hodinu? Proč jste nic neřekli?" naoko se urazil, že to si říkají kolegové.
"na mě nekoukej…mě sem vytáhl Abz, že už neví jak nad Seanem vyhrát.." zazíval Ritch a napověděl Abzovi další tah.
"ahaaaa…" praštil se do čela Scott, který náležitě přemýšlel nad každým tahem jaký Ritch vymyslel a následně zatleskal Abzovi k první výhře a napsal ke Seanovym třem čárkám, čárku pro Abze.
"a ty?" zeptal se Jay a koukl na lisu, která nahrnula citron do pytlíku,dala si ho do zubů a s v ruce nesla sůl.
"fá?...nefufu fpát…furt to vidim…" vyplivla na stůl pytlík a doprostřed dala sůl.
"a?" pozvedl obočí, že to není jenom to.
"a??..........no dobře, před dvěma hodinama jsem psala Nickovi a ještě tu není…mám o něj strach…" Povzdechla si uznale, že ji prokouknul a koukla na mámu.
"ty ješte nespíš?" překvapilo ji to a Carol na ní s úsměvem koukla , že ještě ne a donesla jim na stůl z lednice šampaňský..
"to jsou bublinky, ty můžete…" pousmála se a sedla si na chvíli k nim a Lisa se ji přitulila na rameno.
"děkuju že jsi přijela…"
"taky děkujem….myslim, že z nás za volant asi jen tak někdo nesedne…" poznamenal Ritch a všichni se začli smát.
"ty ritchi, si za něj nesedneš hodně dlouho, od dneška mě vozí jenom Nick a vám asi budu muset sehnat řidiče" pobaveně si Lisa podepřela hlavu a koukala do stolu.
Po místnosti se rozprostřelo ticho, které i přeťalo partičku šach a všichni tak mlčky koukali.
"Tak na ty naše zlomeniny, pohmožděniny, škrábance a bůhví co ještě…" zamumlal po dlouhé promlčené době a zvednul nad stůl skleničku se šampaňským
"na toho tam nahoře, kdo při nás stál…" pousmála se Lisa a všichni si společně přiťukli a napili.
"na to že máš sešitou hubu ti to nějak mele…" uchechtl se Ritch a vypil skleničku na ex.
"neštvi nebo ti vypustim pneumatiky…a zas tak sešitý to není…" zachechtla se ďábelsky a letmo se podívala na mobil, jestli ji třeba už Nick neodepsal.
"Nenech se zmílit, ona si ji neroztrhla, to jenom si ji nechala rozšířit, aby taky mohla potešit Nicka…" rejpnul si Jay a Ritch se rozchechtal na celý kolo, až zaskučel jak ho zabolelo celý tělo i chlupy, včetně těch na chlupech a Lisa se na ně zašklebila, že to bylo velmi vtipné.
"jen aby jste se neužárlili k smrti " ušklibla se a potichu si brumlala do rytmu pomalý písničky, která byla slabě slyšet z rádia.

Scott potichu rádio zesílil a pustili se do potiché oslavy, popíjení a začli si povídat otevřeně o všem, co je za tu dobu tížilo a nedokázali to ventilovat. Odněkud se vynořili fotoalba, tak si je se zájmem prohlíželi a bavili se nad nimi.

Už venku svítalo, když zašramotili ve dveřích klíče a Kristin přivedla do chodby Nicka, který byl totálně pod obraz. Musel se chytat zdí, aby měl vůbec možnost udělat nějaký krok a přitom nikoho nesrazil k zemi.
"já tam půjdu…" oznámila Carol, když Lisa poskočila na židli, po rozeznání jeho opileckého žbrblání na celý barák a volnou rukou se opřela o stůl, zvedla se a šlapala za mámou. Carol přešla z kuchyně do chodby a soucitně na ně koukala.
"já….já…..nedokázal …..ochranit……..sorry" začal se Nick po spatření Carol po ní sápat do objetí , ale nedokázal rozplést pletenec, který si během stání u zdi dokázal vyrobit a slítnul Carol k nohám. Ta malinko nadskočila a s nakloněnou hlavou na něj koukla , jestli má alespoň celý obličej.
"Omlouvám se, já….nikde jsme je nenašli a……pak mu došla nějaká zpožděná smska od Lil,že už bude doma…" posteskla si Kris a utahaně se napřímila.
"Nebyla opožděná…" vypadlo z Lisy, jak se opírala částí těla o futro a starostlivě sledovala Nicka na zemi.
"LIL…" vyhrkla Kris jako by viděla ducha a Lisa pomalu vylezla z toho stínu a snažila se pomoct Nickovi na nohy.
"vy vy můj bože…" lapala po dechu a zběsile se ohlížela, jestli je tam i Ritchie.
"ale prd…tvůj bůh je v kuchyni….jamuje na křesle…..neboj, jenom dočasnej stav, než dostane hole k sádře.." pousmála se, když viděla Kristinin křídovej obličej a Kristin hned vyrazila do kuchyně.
Lisa si přiklekla k ležícímu Nickovi, který spíš připomínal přerostlou flašku ginu s whiskey a podařilo se jí mu alespoň přetočit hlavu do lidské polohy, k sobě do klina a hladila ho po tváři.
"nechte mě tu umřít….nechte mě bejt….chci do nebe ….chci tam…..tam nahoru"zavrčel při vrtění hlavy a snažil se vzmoct na odplazení někam do kouta a divoce mlátil kolem sebe rukama.
"co kdyby si tu pusu zavřel? ..co bychom tam s tebou asi tak dělali….naše holčička tě taky potřebuje a to tady…" nesouhlasně zamlaskala a jemně ho políbila na čelo.
"brum.......to už jsme v nebi?.........myslel sem že poletím …alespo…..raketou…." přestal ničit všechno kolem sebe a ztuhnul v pohybu.
"kdepak…tohle je jenom mezipřestup….teď zkusíme spolu několik schodů nahoru….a uvidíme…" zavelel Jay, pro kterého došla Carol a pomáhal mu na nohy.
"Kruci chlape…kolik si toho natankoval…nechal si jim tam taky něco na zítřek?" hekl, jak se mu z jeho dechu zvednul obsah žaludku a chtěl vyletět na čerstvý vzduch a s Carol ho nějak dotlačili do postele. Lisa ještě k posteli přitáhla kýbl a poděkovala jim. Nick padnul přes postel a silou vůle sotva chytl polštář a už po chvíli se začalo místností ozývat chrápání. Pousmála se na ním , přehodila přes něj deku a uvelebila se naproti němu, aby na něj mohla koukat.
"klidně si přispěte…já se o všechno ráno postarám…" řekla Carol Jayovi, když scházeli po schodech dolů.
"děkuju….nechceš být naše chůva?" zažertoval, za což dostal od Carol mírné pobavené poplácání po zádech.
"ne…radši ne…..bych s váma nevydržela…" zasmála se a oba se rozešli do svých pokojů. Jay s velkou radostí dal spící Ang pusu na hlavičku a hned si zalezl utahaně do postele a přitulil se k Lucce. Přivoněl si k jejím vlasům a ve chvíli se oddával spánku.
Nick se ve spánku hodně převaloval, až tělem narazil do spící Lisy a tím ji probudil. Hned na to se k ní přivalil celým tělem, jakmile vycítil její blízkost a vloudil se ji hlavou na rameno.
"Miluju tě…" zabručel sladce a přehodil si přes její tělo ruku a nohu.
"já tebe ta……doháje proč já tě vlastně miluju…" rozněžněle se na něj podívala, dokud ji nezavanul ne zrovna voňavý dech s hlasitým krknutím, znechuceně ohrnula nos. Nakonec ho ale přece jenom políbila na čelo a připravila se k dalšímu spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RG | Flowerska RG | Flowerska | Web | 27. února 2014 v 19:01 | Reagovat

Ahojky, ty objednané signatury jsou hotové :) Najdeš je v nejnovějším článku ;)

2 RG | Flowerska RG | Flowerska | Web | 27. února 2014 v 19:27 | Reagovat

Vůbec není za co děkovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama